Gold Cash Freespins
Release 05-06-2023
Gold Cash Freespins Screenshot
05-06-2023

Gold Cash Freespins

O Gold Cash Freespins

Slot wideo Gold Cash Freespins jest najnowszą wersją wydaną przez deweloperów Inspired Gaming. Gra daje graczom szansę na zabranie do domu złota z pewnymi dużymi wypłatami i dużą zmiennością. W przeciwieństwie do jej poprzedniczki, Gold Cash, Gold Cash Freespins zawiera możliwość bonusowych obrotów. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej w naszej recenzji na temat slotów Gold Cash Freespins.

Gold Cash Freespins Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Gold Cash Freespins odbywa się na stosunkowo prostej siatce 5×4. W sumie jest pięć bębnów i cztery rzędy, wraz z czterdziestoma różnymi liniami płatniczymi. Gracze mogą wybrać, ile chcą postawić na każdy obrót, z opcjami od €0,20 do €100.

Rozgrywka jest na tyle prosta, że aby wygrać, należy trafić spin i dopasować trzy lub więcej symboli w jednej z linii. Za każdym razem, gdy zdobędziesz wygraną, będziesz miał możliwość zaryzykować wygraną za większe pieniądze. Możesz wyłączyć tę funkcję lub ustawić ją tak, aby uruchamiała się tylko w przypadku wygranej 5 lub więcej razy, jeśli wolisz.

Symbole w Gold Cash Freespins składają się z królewskich kart K, Q i J. Istnieją również dwie różne stosy gotówki i trzy różne stosy sztabek złota. Duży stos złota jest najlepiej płatnym symbolem w grze, wylądując pięć z nich na jednej linii wypłacimy 25x swoją stawkę.

Poza tym, są tam również symbole bonusowe Gold Cash Freespins, na które należy uważać. Wildy zastępują wszystkie płatne symbole, jak można się spodziewać. Są też scatter’y, które odblokują darmowe obroty Gold Cash Freespins, jeśli wylądujesz trzy na obrotach.

Runda darmowych obrotów daje graczom osiem darmowych obrotów, podczas których jedynymi symbolami na bębnach są sztabki i jokery złota. Jest to wielka szansa na wielką wygraną, a maksymalny jackpot gry wynosi 2.500x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 05-06-2023
Linie wypłat 40
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gold Cash Freespins zawiera funkcje specjalne, takie jak dzikie i rozproszone. Funkcja scatterters odblokowuje rundę darmowych obrotów, podczas której w grze znajdują się tylko wysoko płatne symbole.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Inspired Gaming dołożył wszelkich starań, aby gra była kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami. Istnieje nawet opcja włączania na lewą rękę, jeśli grasz na telefonie komórkowym.

Jaki jest współczynnik RTP z Gold Cash Freespins?

Gold Cash Freespins ma wskaźnik RTP na poziomie 95%. Zmienność jest oceniana jako średnia do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Gold Cash Freespins

To nie jest najbardziej innowacyjna i przełomowa gra. Grafika jest dość podstawowa, a funkcje są dość standardowe dla większości slotów wideo. Wciąż jednak udaje się czerpać z tego wiele radości. Istnieje kilka dobrych nagród w ofercie, a jeśli masz szczęście, aby odblokować darmowe obroty rundy, emocje kopie się nacięcie. Jeśli po przeczytaniu naszej recenzji nadal nie jesteś zdecydowany w grze, zawsze możesz zagrać w darmowe demo. To daje Ci szansę na poznanie gry i jej cech, zanim zaryzykujesz swoją własną gotówkę.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier