Legacy of Egypt
Release 25-04-2018
Legacy of Egypt Screenshot
25-04-2018

Legacy of Egypt

O Legacy of Egypt

Play'n GO powrót do Starożytnego Egiptu w slocie wideo Legacy of Egypt. W tym slocie będziesz szukać ukrytych skarbów i bezcennych artefaktów, próbując odkryć skarabeusze i tajemnicze piramidy. Być może masz już dość slotów o tematyce starożytnego Egiptu, ale Legacy of Egypt zdoła wprowadzić do stołu kilka nowych funkcji, które sprawią, że staniesz na krawędzi swojego siedzenia. Możesz poznać wszystkie szczegóły gry w naszym pełnym przeglądzie slotów Legacy of Egypt. Tutaj porozmawiamy o różnych bonusowych funkcjach w ofercie i o tym, czego można się spodziewać po grze.

Legacy of Egypt Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Kiedy po raz pierwszy załadujesz grę, napotkasz pięcioręki, trójrzędową siatkę ustawioną na tle egipskiej świątyni. Przed rozpoczęciem gry możesz wybrać swoją stawkę, z opcjami od 0,30 € do 90 €.

Gra ma trzydzieści różnych linii wypłat, które można dopasować do trzech lub więcej symboli. Symbole w grze obejmują typowe królewskie karty. Istnieją również symbole premium, które zawierają różne figury ze Starożytnego Egiptu. Wysoko płatnymi symbolami są Faraon, Ra, Anubus, Szobek i Kleopatra.

Legacy of Egypt bonusowe funkcje mają postać parchów i piramid rozproszonych. Dzikie skarabeusze zastępują inne płatne symbole na linii, pomagając w osiągnięciu dużej wygranej. Jokery są również symbolami płatnymi, a wylądowanie pięciu na jednej linii pozwoli Ci wypłacić 16x swoją stawkę.

Piramidy rozproszone przyznają Legacy of Egypt darmowe obroty, jeśli wylądujesz trzy lub więcej na obrotach. Te nie muszą być na linii. Odblokujesz rundę bonusową od lądowania symboli w dowolnym miejscu na bębnach. Koło obrotowe losowo określi, ile darmowych obrotów otrzymasz. Możesz wylądować pomiędzy 3 a 20 obrotów.

Podczas rundy bonusowych obrotów, możesz wykonać więcej obrotów, jeśli wylądujesz dwa lub więcej rozproszeń w dowolnym miejscu na bębnach. Każda wygrana, którą wylądujesz w trakcie rundy będzie podlegała losowemu mnożnikowi od 2x do 10x. W trakcie tej rundy scattersy będą również działały jako jokery.

Istnieje duży potencjalny jackpot w wysokości do 5000x Twoja stawka w slocie online Legacy of Egypt. Mnożniki podczas rundy bonusowej mogą naprawdę doprowadzić do kilku ogromnych wygranych i wielu emocji.

Fakty o grze

data wydania 25-04-2018
Linie wypłat 30
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Legacy of Egypt gniazdo wideo zawiera dziki, które zastępują inne symbole i jednocześnie wypłacają. Oprócz tego, są tam rozrzucone, które odblokowują wolne obroty. Podczas darmowych obrotów stosuje się mnożniki, a darmowe obroty mogą być ponownie uruchomione.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Play’n GO upewnił się, że gracze mobilni nie zostaną pominięci. W grę można łatwo grać na telefonach i tabletach, bez konieczności pobierania oprogramowania lub aplikacji.

Jaki jest współczynnik RTP z Legacy of Egypt?

Legacy of Egypt ma wskaźnik RTP na poziomie 96,5%.

Końcowe pomysły na temat Legacy of Egypt

Ogólnie rzecz biorąc, jest to bardzo przyjemna gra slotowa, która wnosi nowe życie do starożytnego egipskiego gatunku slotów. Play’n GO zawsze pomaga wprowadzać innowacje, a w grze Legacy of Egypt jest wystarczająco dużo nowych i interesujących funkcji, aby zainteresować wszystkie rodzaje graczy. Jeśli nie jesteś pewien, czy ugryźć kulkę i spróbować samemu, zawsze możesz zagrać w wersję demo gry za darmo.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry