Big Bonus
Release 10-08-2023
Big Bonus Screenshot
10-08-2023

Big Bonus

O Big Bonus

Big Bonus wideo-slot firmy Inspired Gaming łączy klasyczny styl maszyny do owoców z nowoczesnymi funkcjami. Załaduj grę i spróbuj szczęścia na bębnach, aby wygrać maksymalny jackpot 12500x swoją stawkę. Wszystkie szczegóły, w tym bonusowe funkcje, znajdziesz w naszej recenzji Big Bonus automatów do gier.

Big Bonus Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Big Bonus odbywa się na sześciobębnowej, czterorzędowej siatce. Kiedy po raz pierwszy załadujesz grę, będziesz miał możliwość wybrania swojego zakładu. Minimalny zakład to 0,10 €, a maksymalny to 50 €.
Naciśnij spin lub wybierz funkcję autoplay, aby rozpocząć grę. Aby wygrać, musisz dopasować co najmniej trzy symbole na jednej z pięćdziesięciu linii wypłat. Symbole składają się z klasycznych owoców, które możesz rozpoznać, jeśli kiedykolwiek grałeś w automacie z owocami. Są to winogrona, pomarańcze, cytryny i wiśnie. Masz również śliwki, arbuzy i trzy różnokolorowe szczęśliwe liczby 7s. Na koniec, na szczycie stołu wypłat znajduje się korona. Ten symbol może wypłacić do 8x twoją stawkę.
Oprócz zwykłych symboli, znajduje się tam również przyzwoita liczba symboli bonusowych Big Bonus, które pomogą Ci wygrać. Pierwszym z nich jest joker. Będziesz z nimi zaznajomiony, jeśli grałeś już wcześniej w sloty, zastąpią one dowolny inny symbol na linii. Jokery mogą pojawić się na bębnach dwa, trzy, cztery i pięć podczas gry podstawowej. W rundzie bonusowej Free Spins, te specjalne symbole pojawią się również na szóstym bębnie i zostaną zablokowane.
W grze znajdują się również symbole scatter, które odblokują rundę darmowych obrotów Big Bonus. Zbierz trzy lub więcej symboli scatter na jednym obrocie, aby odblokować bonus. Przed uruchomieniem funkcji, będziesz mógł wybrać ukryty multiplikator. Każdy z rozproszeń będzie miał ukryty bonus i będziesz musiał kliknąć na jeden z nich, aby go ujawnić. Gracz otrzymuje wtedy nieograniczone darmowe obroty, dopóki nie otrzyma wartości swojej stawki pomnożonej przez wybraną przez siebie premię. Więc jeśli grasz z maksymalnym zakładem 50€ i wybierzesz 100x mnożnik, będziesz mógł kontynuować grę aż do momentu uzyskania całkowitej wygranej 5000€.

Fakty o grze

data wydania 10-08-2023
Linie wypłat 50
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Big Bonus zawiera dziki i swobodne obroty. Dzikie pojawiają się podczas gry podstawowej, ale stają się lepkie podczas darmowych obrotów. Premia za darmowe obroty jest nieograniczona i będzie kontynuowana do momentu, gdy gracz wygra kwotę wybraną z gry typu pick and click.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest doskonale zoptymalizowana dla wszystkich urządzeń. Możesz grać w gry Inspired Gaming’s Big Bonus na komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie.

Jaki jest współczynnik RTP z Big Bonus?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,61%. Zmienność jest nieznana.

Końcowe pomysły na temat Big Bonus

Chociaż na początku Big Bonus może wyglądać jak typowy slot maszynowy f4ruita, to zawiera kilka niesamowicie zabawnych i interesujących bonusów. Naprawdę podobał nam się pomysł nieograniczonego trybu darmowych obrotów, a gracze mogą wygrać od 20x do 100x swoją stawkę. Wypróbuj grę dla siebie, grając w darmowe demo, które jest dostępne już teraz.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier