Seven 7‘s
Release 17-02-2023
Seven 7‘s Screenshot
17-02-2023

Seven 7‘s

O Seven 7‘s

Z Seven 7‘s Crazy Tooth Studio uwalnia gniazdo wideo na pierwszy rzut oka może wydawać się proste ze względu na konfigurację startową 1 rolki i 1 rzędu. Slot online zapewnia jednak ciekawe podejście i łączy w sobie prostą rozgrywkę z rozbudowanymi kołowrotkami i klasycznym wyglądem. Jak sama nazwa wskazuje, ostatecznym celem tego slotu online jest zdobycie Seven 7‘s. W naszej recenzji Seven 7‘s znajdziesz więcej informacji, więc czytaj dalej, aby poznać nasze wskazówki i sztuczki.

Seven 7‘s Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra podstawowa zaczyna się od dość prostego układu składającego się z jednego bębna, jednego rzędu i jednej linii płatniczej. Po zdobyciu 7 symboli na tym bębnie, tablica gier jest dodawana do kolejnego bębna. Nowo dodany kołowrotek następnie automatycznie rozpoczyna wirowanie, podczas gdy 7 na pierwszym bębnie pozostaje nieruchomy. Kontynuuje się w ten sposób za każde kolejne 7 zdobytych punktów - do maksymalnie 7 kołowrotków.

Ponieważ symbol Seven 7‘s występuje w prostym układzie, istnieją tylko 3 różne symbole. Oprócz Siedem, które jest centralnym elementem tego slotu video, tabela wypłat składa się z symbolu paska, który nie zapłaci, oraz dzikiego mnożnika, który nie tylko zastąpi Siedem, ale również pomnoży Twoje wygrane. Ten symbol dzikiego multiplikatora może jednak pojawić się tylko na bębnach 2, 3, 5 i 6.

Jeśli nowo dodany kołowrotek nie zdobędzie 7 punktów, Twoja wygrana zostanie policzona. Aby uzyskać zwycięską kombinację, potrzebujesz co najmniej 2 siedem symboli na linii wypłaty. Minimalna kwota, jaką można postawić, to 0,20, natomiast można stawiać zakłady do wartości 10,00. Wynikiem tego jest stały jackpot w wysokości 250.000.00 monet, który jest maksymalną kwotą, jaką można wygrać.

Fakty o grze

data wydania 17-02-2023
Linie wypłat 1
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zmienna liczba bębnów, czyli kluczowa cecha Seven 7‘s sprawia, że gra ta wyróżnia się na tle innych slotów o stałej liczbie bębnów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Bazując na HTML5, Seven 7‘s jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi urządzeniami z systemem iOS i Android. W większości kasyn nie trzeba pobierać .apk lub aplikacji, aby móc grać w tym slocie wideo.

Jaki jest współczynnik RTP dla Seven 7‘s?

Według naszej wiedzy nie ma oficjalnie stwierdzonego czynnika RTP. Według nieoficjalnych źródeł współczynnik RTP Seven 7‘s wynosi jednak 94%-97%.

Końcowe pomysły na temat Seven 7‘s

Ponieważ Seven 7‘s opiera się na stosunkowo prostej zasadzie, dość łatwo jest rozpocząć pracę z tym gniazdem video. Połączenie klasycznego designu, aż do 7 bębnów i funkcji dzikiego multiplikatora zapewnia jednak nadal zróżnicowane wrażenia z gry. Przekonaj się i spróbuj Seven 7‘s w trybie free play lub postaw prawdziwe pieniądze w jednym z naszych rekomendowanych kasyn.

Kolejne nowe wydania Crazy Tooth Studio
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier