Fortress Charge
Release 06-06-2023
Fortress Charge Screenshot
06-06-2023

Fortress Charge

O Fortress Charge

Video slot Fortress Charge jest wysoce innowacyjną i niezwykłą grą od twórców Crazy Tooth Studio. Dając graczom przerwę od standardowych gier slotowych, które zazwyczaj znajdują się w sieci, w grze Fortress Charge znajdziesz mnóstwo unikalnych funkcji i bonusów. Przeczytaj naszą recenzję Fortress Charge, aby dowiedzieć się, co jest w niej oferowane.

Fortress Charge Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Fortress Charge opiera się na klasycznych zręcznościowych grach zręcznościowych o tematyce fantasy. Gracze przejmują kontrolę nad bohaterem i walczą na bębnach. W grze znajduje się sześć bębnów i trzy rzędy, ustawione na tle wnętrza zamku.

Zanim zaczniesz grać w slocie online Fortress Charge, wybierz, ile chcesz postawić na każdy obrót. Stawki wahają się od 0,10 € do 15 €. Pierwszym kołowrotkiem w grze jest kołowrotek z bohaterem, a na ostatnim bębnie znajdują się nagrody, w tym cenne fortece.

Wylądowanie bohatera na pierwszym zwoju spowoduje, że będzie on poruszał się po rolkach w kierunku ostatniego zwoju. Na drodze bohatera staną różne potwory i złoczyńcy, z którymi będą musieli walczyć. Istnieją również różne akcesoria do zbierania i Fortress Charge dodatkowe skrzynie. Akcesoria pomogą bohaterowi pokonać kolejnego złoczyńcę, którego napotkają, a skrzynie odblokują natychmiastowe zwycięstwa i multiplikatory.

Za każdym razem, gdy bohater pokona złoczyńcę, gracz wygrywa od 0,75 do 1,35x jego stawkę. Bohater będzie również poruszał się po bębnach aż do momentu ich pokonania lub do końca. Kufry mogą być warte od 4,5 do 15x stawka, podczas gdy na końcu bębnów, fortece mogą być warte do 1500x stawka.

W grze są tylko trzy linie wypłat, ponieważ bohaterowie mogą poruszać się tylko w jednym z trzech rzędów, a wygrane nie są wypłacane jak w tradycyjnym slocie. Nie ma żadnych darmowych obrotów Fortress Charge ani dzikich gier. Różni bohaterowie będą mieli różne szanse na pokonanie niektórych wrogów. Pomocne będą również akcesoria, z których niektóre są znacznie potężniejsze od innych.

Fakty o grze

data wydania 06-06-2023
Linie wypłat 3
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 240,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Fortress Charge nie ma zbyt wielu specjalnych cech, ale wyjątkowość gry jest cechą samą w sobie. Jedną z głównych funkcji bonusowych jest kula ognia, która może być wyzwalana losowo wiele razy podczas jednego obrotu. To powoduje, że kula ognia spada i niszczy wszelkie przeszkody na bębnach.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra działa dobrze na wszystkich urządzeniach. Deweloper Crazy Tooth Studio stworzył grę z myślą o graczach mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Fortress Charge?

Fortress Charge ma wskaźnik RTP na poziomie 96,45%. Zmienność jest oceniana jako wysoka. Maksymalna potencjalna wygrana wynosi 16.000x twoja stawka.

Końcowe pomysły na temat Fortress Charge

Fortress Charge to zupełnie nowe spojrzenie na sloty wideo i udaje mu się doskonale uchwycić klimat klasycznych gier zręcznościowych z przewijanymi bokami. W grze jest mnóstwo ciekawych funkcji i trudno było dopasować je wszystkie do recenzji. Jeśli nadal zastanawiasz się, jak wszystko działa, zawsze możesz zagrać w demo, które jest darmowe i dostępne już teraz. Ci, którzy lubią sloty, które oferują nowe podejście do gry, z pewnością pokochają Fortress Charge.

Kolejne nowe wydania Crazy Tooth Studio
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier