Lady Earth
Release 14-05-2023
Lady Earth Screenshot
14-05-2023

Lady Earth

O Lady Earth

Wyposażony w Respin Insanity i rundę bonusową z opatentowanym znakiem towarowym, slot wideo Lady Earth Crazy Tooth Studio to opera kosmiczna z 5 bębnami, 3 rzędami i 51 aktywnymi liniami płatniczymi, w której będziesz podróżować po gwiazdach w energetycznym świecie gier. Dowiedz się więcej w recenzji slotu Lady Earth.

Lady Earth Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Przygoda galaktyczna to tradycyjna rozgrywka, w której 3 lub więcej pasujących symboli na linii płatniczej na sąsiednich bębnach zaczynających się od lewej strony aktywuje linię płatniczą. Wygrane są mnożone przez multiplikator zakładów. Gracze poszukujący innowacji w tej dziedzinie mogą wypróbować slot Silk Road Riches Dynamic Ways i poradzić sobie z elastyczną liczbą rzędów w każdym pojedynczym obrocie.

Przed wejściem na statek kosmiczny, gracze muszą ustawić swoją stawkę w przedziale od 0,20 do 300 monet na rękę. Taka różnorodność kombinacji zakładów pozwala nawet graczom z budżetem na wymyślenie strategii prowadzącej do Lady Earth Dużej wygranej.

Naturalnie, symbole mają inną ocenę wypłaty, a Twoje stawki mają duży wpływ na wyniki końcowe. Niebieska ikona w kształcie wiru płaci maksymalnie 825 monet za 5 meczów, podczas gdy inne ikony mogą dać maksymalnie 625 i minimum 30 monet. W grze Lady Earth Free Play, wszystkie stawki i zwycięzcy są wyświetlane jako monety demonstracyjne, których możesz użyć, aby dowiedzieć się, jak wygrać.

Pamiętaj, że funkcja „Paytable Achievement Feature” nie ma zastosowania, gdy grasz za monety demo. Zasadniczo, śledzi on Twój status wygranej poprzez podświetlanie kombinacji symboli, które wygrałeś, zakładając, że zawierają one co najmniej 1 symbol inny niż joker, który ma być zarejestrowany jako osiągnięcie.

Każdy wygrywający spin może wyzwolić funkcję Respin Insanity, w której wszystkie pozycje zawierające symbol wygranej tworzą obszar re-spin. Co więcej, wszystkie symbole w nich są respun. Podczas respinu, jeśli pasująca ikona wyląduje poza tym obszarem, obszar respinu rozszerzy się na to pole, a rutyna będzie się powtarzać aż do momentu, gdy nie będzie nic podobnego.

Fakty o grze

data wydania 14-05-2023
Linie wypłat 51
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 825
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy w dowolnym miejscu widoku pojawią się 3 rozproszenia, uruchomisz funkcję bonusową Lady Earth i otrzymasz 5 wyborów. Każda runda wyboru, która wygląda jak forma Free Spins Lady Earth, posiada 9 możliwości wyboru, ujawniając gotówkę, czaszki, 2x Multiplikatory lub żetony. Multiplikatory podwajają liczbę wygranych, a 4 żetony mnożą wynik 2x, 3x lub 4x. Funkcja kończy się po zebraniu 3 czaszek.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Crazy Tooth Studio za pomocą przeglądarki mobilnej. Możliwe jest także wypróbowanie wersji demo wszędzie tam, gdzie firma Microgaming działa jako wydawca lub dystrybutor. Nie trzeba ściągać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Lady Earth, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Lady Earth?

Rekomendacja dla slotu Lady Earth pozostaje bliska zatwierdzonemu współczynnikowi RTP 96,80%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Lady Earth

Przy maksymalnej wypłacie 450x stawki przy użyciu narzędzi pokazanych w samouczku Lady Earth, gra jest zalecana dla młodszej publiczności, ponieważ doświadczeni gracze mają tendencję do szukania bardziej lukratywnych tytułów. Jeśli lubisz filmy i przedstawienia o tematyce kosmicznej i szukasz tylko rozrywki, ten tytuł wygląda jak dobrze dopasowany do Twoich potrzeb.

Kolejne nowe wydania Crazy Tooth Studio
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier