Wild Oclock
Release 10-09-2020
Wild Oclock Screenshot
10-09-2020

Wild Oclock

O Wild Oclock

Ustaw zegar i sprawdź czas podczas obracania bębnów w slocie online Wild O'clock. Od deweloperów Red Tiger Gaming, ten slot łączy wysoką lotność akcji z mnóstwem wspaniałych funkcji bonusowych. Możesz odkryć wszystkie funkcje gry, w tym maksymalną wygraną, sposób gry oraz specjalne funkcje, których możesz się spodziewać w naszej recenzji dotyczącej slotów Wild O'clock.

Wild Oclock Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to sześciobębnowe gniazdo z czterema rzędami i trzydziestoma liniami płatniczymi. Aby wygrać w grze na zegarze Wild O’clock, musisz dopasować trzy lub więcej symboli w jednej z linii od lewej do prawej. Red Tiger Gaming posiada funkcję autoodtwarzania, którą możesz ustawić tak, aby obracała się automatycznie dla Ciebie.
Zanim jednak się obrócisz, musisz postawić zakład. Opcje zakładów wahają się od 0,10 € do 40 € za obrót. Wybierz swoją stawkę, a następnie naciśnij przycisk spin, aby zagrać. W trakcie obrotu bębnów będziesz obserwować zwycięskie kombinacje dziewięciu zwykłych symboli.
Symbole w slocie video Wild O’clock składają się z czterech garniturów kart do gry, serc, karo, pik i trefl. Istnieją cztery różne instrumenty do odmierzania czasu, zegary, zegarki kieszonkowe, klepsydry i zegary słoneczne. Zegary słoneczne są najbardziej opłacalne z nich, dając do 10x swoją stawkę za sześć.
Symbole bonusowe Wild O’clock obejmują wild i scatter. Jokery są złotym symbolem słońca i księżyca i zastąpią każdy inny zwykły symbol w grze. Jokery mogą być również dostarczane z losowym multiplikatorem wygranej. Pojawiają się one jako losowe i mogą być od 2x do 8x.
Szczęśliwy symbol zegara jest rozproszenie gry i lądowanie trzy na spin odblokuje Wild O’clock darmowe obroty. Otrzymasz dwanaście darmowych obrotów, a każda wygrana, którą wylądujesz, zwiększy multiplikator wygranej. Podczas ostatniego obrotu rundy do bębnów zostanie dodanych wiele ułożonych losowo jokerów, co zwiększy Twoje szanse na zdobycie dużej wygranej.
Podczas gry podstawowej, co dwunasty obrót spowoduje uruchomienie funkcji Lucky 12 O’clock. W ten sposób losowo ułożone w stosy losowe losy zostaną dodane do bębnów, zwiększając Twoje szanse na wygraną i tworząc dodatkowe emocje. Maksymalny jackpot tego automatu wynosi 2079x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 10-09-2020
Linie wypłat 30
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Dzika godzina obejmuje dzikie i rozproszone. Jokery mogą być dostarczane z losowymi multiplikatorami wygranych, a w każdym dwunastym obrocie, rozszerzające się jokery będą losowo dodawane do kołowrotka. Scatterters odblokowują darmowe obroty, podczas których każda wygrana zwiększa multiplikator.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Red Tiger Gaming zoptymalizował Wild O’clock do gry mobilnej. Możesz cieszyć się grą na urządzeniach przenośnych, w tym telefonach i tabletach, bez problemów.

Jaki jest współczynnik RTP w Wild O'Clock?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,69%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Wild Oclock

Wild O’clock to naprawdę ciekawy slot, który zawiera kilka unikalnych funkcji i fajnych projektów i muzyki. Naprawdę podobało nam się granie w tym automacie i okazało się, że funkcja Lucky 12 O’clock to świetna zabawa. Jeśli chcesz wypróbować grę z zabawą i ciekawymi funkcjami oraz potencjałem do wielkich wygranych, to jest to świetny wybór. Wypróbuj darmowe demo już dziś, aby zagrać w Wild O’clock bez ryzykowania własnej gotówki.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry