Sunny Fruits: Hold and Win
Release 27-02-2023
Sunny Fruits: Hold and Win Screenshot
27-02-2023

Sunny Fruits: Hold and Win

O Sunny Fruits: Hold and Win

Nowoczesne podejście do klasycznej maszyny do owoców, Sunny Fruits: Hold and Win łączy tradycyjne wzornictwo z nowoczesnym stylem sztuki i mechaniką gry "trzymaj i wygraj". Slot online Sunny Fruits: Hold and Win z Playson odbywa się na klasycznej pięciobębnowej i trójrzędowej siatce. Zakłady mogą być zawierane między 0.10 a 100, a istnieje dziesięć różnych linii płatniczych. Tylko dlatego, że wygląda to jak klasyczna gra, nie oznacza to jednak, że brakuje w niej emocji. Więcej o wielu unikalnych i ekscytujących bonusach dowiesz się z naszej recenzji Sunny Fruits Hold and Win slot.

Sunny Fruits: Hold and Win Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mechanika gry Sunny Fruits: Hold and Win jest prosta do naśladowania, i jest częścią tego, dlaczego gra jest taka zabawna. Po prostu wybierz swoje zakłady i naciśnij przycisk obrotu. Aby wygrać, trzeba połączyć co najmniej trzy płatne symbole.

Symbole to w większości kolekcja pysznie wyglądających owoców, które zostały zaprojektowane tak, aby wyglądały jak najbarwniej i ciekawiej. Masz również 7 i symbol chilli, który działa jak dzikie, zastępując inne płatne symbole.

Ostatnim symbolem jest symbol bonusu, żarząca się ognista kula, która odblokowuje unikalny tryb bonusowy, jeśli wylądujesz sześć lub więcej. Nie wypłacają się one, chyba że przejdziesz do trybu bonusowego, w którym przy odrobinie szczęścia mogą odblokować duże jackpoty.

Gra bonusowa Sunny Fruits: Hold and Win polega na tym, że zbierasz więcej symboli bonusowych, które przyklejają się do bębnów. Zaczniesz od darmowych obrotów Sunny Fruits, a to zresetuje się do trzech za każdym razem, gdy wyląduje kolejny symbol bonusu.

Celem gry bonusowej jest wylądowanie jak największej ilości symboli bonusowych. Jeśli wypełnisz całą siatkę symbolami bonusowymi, otrzymasz główny jackpot w wysokości 1000x Twojej stawki. Duże i małe jackpoty mogą również pojawiać się losowo w całej siatce, ale można je odblokować tylko raz w każdej rundzie bonusowej.

Fakty o grze

data wydania 27-02-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo online zawiera dzikie i rozproszone gry, które odblokowują rundę bonusowych darmowych obrotów. Podczas tej rundy bonusowej, możesz potencjalnie wygrać maksymalny jackpot w wysokości 1000x Twojej stawki.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Sunny Fruits Hold and Win jest zoptymalizowany do pracy na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach komórkowych.

Co to jest współczynnik RTP dla Sunny Fruits?

Gra została przetestowana w celu uzyskania oficjalnego wskaźnika RTP na poziomie 95,05%. Jeśli chcesz przetestować grę przed rozpoczęciem gry, darmowe demo jest dostępne do gry bez ryzyka.

Końcowe pomysły na temat Sunny Fruits: Hold and Win

Podczas gdy Sunny Fruits: Hold and Win na pierwszy rzut oka wydaje się prostą klasyczną grą, po bliższym przyjrzeniu się, funkcja rundy bonusowej wprowadza nowy wymiar do gatunku maszyn do owoców. Styl gry hold and win, dający szansę na odblokowanie dużej wygranej w postaci dużego jackpota, dodaje wiele emocji do rozgrywki.

Chociaż zakład 1000x nie jest ogromny w porównaniu z innymi grami, musimy powiedzieć, że nadal mieliśmy dużo zabawy grając w slocie Sunny Fruits: Hold and Win. Zwycięstwa były niewielkie, ale częste, a my na pewno nie możemy mieć żadnych skarg w tym dziale. Uwielbiamy również nowoczesne podejście do gatunku i uważamy, że stylowe projekty i animacje tchną nowe życie w klasyczny styl.

Kolejne nowe wydania Playson
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier