Fruit Xtreme
Release 16-01-2023
Fruit Xtreme Screenshot
16-01-2023

Fruit Xtreme

O Fruit Xtreme

Wyposażony w Win Multipliers, Scatterters i Lucky Sevens, slot online Fruit Xtreme firmy Playson ciężko pracuje w każdym kierunku, abyś miał ochotę zawrócić koło czasu i zanurkować do tradycyjnego pokoju z bandytą jednorękim oferującym więcej złotych monet niż mógłbyś sobie kiedykolwiek wyobrazić. Gracze będą również czekali na statyczny jackpot w wysokości 100.000 monet, więc możesz przeczytać recenzję Fruit Xtreme i dowiedzieć się, jak wygrać tę nagrodę.

Fruit Xtreme Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówiąc o zestawie zasad, nie ma się czym martwić, ponieważ zarówno gry cashowe, jak i Fruit Xtreme Free Play prezentują te same sposoby na to, aby zwykli gracze zamienili się w wielkich zwycięzców: wystarczy dopasować 3 symbole umieszczone na sąsiednich bębnach od lewej strony.

Gra oferuje całkiem spory wachlarz możliwości zakładów, począwszy od najniższych możliwych stawek 0,10 aż do 100 monet na rundę. Pozwala to graczom na wszystkich poziomach doświadczenia na ustawienie własnej strategii zakładów, przy czym domyślną wartością jest 1,00 monety na rękę.

Co więcej, Twoje wybory mają duży wpływ na tabelę wygranych i podzielmy się kilkoma przykładami: jako symbole z najwyższą wypłacalnością, Lucky Sevens może zabrać Cię do Fruit Xtreme Dużej wygranej w wysokości 100.000 monet tylko wtedy, gdy postawisz na maksymalną możliwą kwotę. Z drugiej strony, najniższa możliwa kwota to 100 monet. W każdym razie, aby osiągnąć wyżej wymienione nagrody, potrzebujesz 5 takich nagród.

Teraz będziemy trzymać się tylko maksimum i omówimy trochę bliżej inne rzeczy. Gold Star jest Scatter i płaci niezależnie od linii zakładu, ale nie daje żadnych darmowych spinów Fruit Xtreme. Wciąż możesz wziąć odpowiednio 200, 1.000 i 5.000 monet na kombinację 3, 4 lub 5 zapałek.

Koszyk owoców daje 400 do 2.000 monet, jeśli znajdziesz 3 do 5 śliwek, pomarańczy i cytryn, podczas gdy dokładnie taka sama liczba melonów płaci od 1.000 do 20.000 monet. W końcu wystarczy tylko 2 wiśnie, aby zdobyć 100 monet i 5, aby zdobyć 2.000 monet.

Fakty o grze

data wydania 16-01-2023
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Aby uruchomić wypłatę premii Fruit Xtreme, postaraj się uzyskać jak najwięcej identycznych symboli owoców. Mianowicie, 9 identycznych owoców na bębnach od 1 do 3 daje 3x mnożniki wygranych, 12 identycznych ikon na bębnach od 1 do 4 daje mnożnik 4x, natomiast cały układ gry wypełniony 15 identycznych ikonami owoców daje 5x mnożnik wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Playson za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Fruit Xtreme, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Fruit Xtreme?

Rekomendacja dla slotu Fruit Xtreme zostanie zaktualizowana o domyślny RTP, jak tylko otrzymamy oficjalne informacje. Generalnie, gry w tej niszy mają tendencję do wysokiej do bardzo wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Fruit Xtreme

Kręć i odwracaj czas, jest to gra polecana zarówno nowicjuszom, którzy chcieliby doświadczyć rozrywki w stacjonarnym kasynie, jak i graczom na wysokich obrotach, szukającym ogromnej wypłaty w jednym rozdaniu. Uzbrojony w sprawdzone wskazówki, samouczek Fruit Xtreme powinien pomóc obu kategoriom w odnalezieniu własnej drogi do zwycięstwa.

Kolejne nowe wydania Playson
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier