Take 5
Release 01-09-2014
Take 5 Screenshot
01-09-2014

Take 5

O Take 5

Take 5 video slot od Gamomata i Bally Wulff to klasyczna gra slotowa z bardzo niewielu funkcjami. Gra jest naprawdę prosta i można się w nią obracać bez konieczności czytania wielu szczegółów. Mimo to, wszystkie informacje o grze w jednorękiego bandytę Take 5 można znaleźć w naszej recenzji na temat jednorękiego bandyty Take 5.

Take 5 Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra oparta jest na klasycznych automatach owocowych z siatką 3×3 i tylko pięcioma liniami płatniczymi. Zanim zaczniesz kręcić, wybierz, ile chcesz postawić. Istnieje wiele różnych opcji od 250 do 50.000 monet na obrót.

Musisz dopasować trzy z ośmiu symboli po jednej linii, aby wygrać. Symbole obejmują niebieskie klejnoty, wiśnie, cytryny, pomarańcze, dzwonki śliwkowe, gwiazdy i 7s. Najniżej płacący symbol to niebieski klejnot, który spłaca twoją stawkę, a najwyżej 7s, które płacą 200x twoją stawkę.

Nie ma żadnych darmowych obrotów Take 5 do odblokowania w grze, ale jest główna funkcja bonusowa o nazwie Win repeater. Wzmacniacz wygranej jest jedynym bonusem Take 5 w grze, ale może on pozwolić na osiągnięcie ogromnej wygranej i maksymalnego jackpota.

Wygrywający repeater wyzwala się, jeśli napełnisz bębny tymi samymi symbolami. Daje to szansę na powtórzenie wygranej do czterech razy, potencjalnie dając 4x mnożnik do wygranej.

Fakty o grze

data wydania 01-09-2014
Linie wypłat 5
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Jedyną szczególną cechą gry jest bonus za powtarzanie wygranej. Tutaj możesz uzyskać potencjalny 4-krotny multiplikator wygranej, jeśli na jednym obrocie wylądujesz dziewięć identycznych symboli.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest zoptymalizowana dla użytkowników mobilnych. Nie musisz pobierać żadnego specjalnego oprogramowania, aby grać w slot online Take 5 na swoim telefonie komórkowym lub tablecie. Ładuje się on szybko i wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Take 5?

Gra ma współczynnik RTP 96,11%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Take 5

Take 5 jest bardzo prostą klasyczną grą w jednorękiego bandytę, w której niewiele się dzieje. Chociaż działa dobrze i nie jest straszna w grze, to nie jest również szczególnie interesująca. Projekt jest nudny i nieinspirowany, a dzięki tylko jednej funkcji bonusowej, nie ma zbyt wielu powodów, aby grać długo. Zwycięski repeater jest zabawnym pomysłem, ale lądowanie jest niezwykle rzadkie.

Jedyną oszczędzającą grafikę jest stosunkowo duża wypłata niektórych symboli i średnia zmienność. Wypróbuj grę samemu, sprawdzając demo. Możesz grać bez ryzyka i sam zdecydować, czy warto grać na prawdziwe pieniądze.

Kolejne nowe wydania Gamomat
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry