The Respinners
Release 09-2020
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
09-2020

The Respinners

O The Respinners

Chodzi o spinning i re-spinning, podczas gdy slot wideo The Respinners Hacksaw Gaming przynosi więcej finów z Free Spins i The Crowd Goes Wild. Jest to 5-bębnowa, 3 rzędowa, 1024-payline'owa gra, w której gracze będą również korzystać z serii Respins w sposób dokładnie opisany w recenzji The Respinners slotu.

The Respinners Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra zainspirowana serią Pocketz Slots opatrzonych znakiem towarowym dostawcy, jest przeznaczona dla użytkowników telefonów komórkowych, ale nie ma nikogo, kto mógłby powstrzymać Cię od korzystania z tej koncepcji na komputerze PC lub Mac. Bez względu na wybór, jest tylko jeden sposób, aby aktywować tabelę wygranych: spróbuj dopasować 3 lub więcej takich samych symboli.

Historia opowiada o chłopięcym zespole Beatlesów-lookalików kierowanym przez Dzikiego Mike’a, a za nim jego klawiszowiec, perkusista i gitarzysta. Prawdopodobnie mówimy o symbolach z najwyższą wypłatą, oferujących od 1x do 4x zakład. The Respinners Big Win wychodzi za każdym razem, gdy 5 głównych wokalistów pojawi się na aktywnej linii wypłat.

Ponadto, zgodnie z nazwą zespołu, tryb Respins jest odtwarzany tylko z wesołą czwórką. Re-spinning odbywa się po każdej wygranej kombinacji i ma podświetlone muso nad zestawem kołowrotków, które śledzi postępy. Możesz otrzymać kolejny respin, gdy pojawi się nowy członek zespołu, podczas gdy funkcja kończy się, gdy nie ma nowych pokazów.

The Respinners Free Play jest również stosowane i odpowiednie dla nowicjuszy, którzy chcą nauczyć się wygrywać bez narażania swoich zasobów prawdziwych pieniędzy. Otrzymasz więcej niż wystarczającą ilość kredytów demo, aby zdefiniować strategię zakładów. W każdym razie, zakłada się, że możesz postawić od 0,20 do 100 monet na rękę.

Jako wydarzenie losowe, funkcja Crowd Goes Wild Feature jest nagradzana podczas gry głównej. Jest to opcja bonusowa The Respinners, która przyznaje maksymalnie 12 Dzikich w zestawie kołowrotków. Na koniec, The Respinners recenzja zamyka się w tej części mówiąc, że zawsze możesz użyć Wildsa jako zamiennika dla wszystkich płacących symboli, włączając w to niższe notatki z podwójną i potrójną belką.

Fakty o grze

data wydania 09-2020
Linie wypłat 1024
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 515,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

The Respinners Tryb Free Spins rozpoczyna się, gdy wszyscy 4 członkowie zespołu pojawią się na scenie oświetleni, aby wyróżnić się z tłumu. Otrzymasz 12 obrotów na koszt kasyna, podczas których każdy Beatle przychodzi z własnym mnożnikiem. Członek zespołu combo zwiększa wartość mnożnika o +4, dzięki czemu czujesz się jak najbliżej nieograniczonych mnożników przechowywanych w skarbcu gniazda Anubis.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Hacksaw Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej i jest przystosowana do trybu portretowego. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry The Respinners, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z The Respinners?

The Respinners recenzja zostanie zaktualizowana o zatwierdzony współczynnik RTP i wskaże odpowiedni wskaźnik zmienności, gdy tylko otrzymamy oficjalne informacje.

Końcowe pomysły na temat The Respinners

The Respinners slot jest wyposażony w statyczny jackpot o wartości 5150x stawka i jest skierowany do fanów gier o tematyce muzycznej. Radosny i nie tylko inspirujący podkład muzyczny, ten tytuł jest polecany zarówno młodszym graczom, jak i graczom, którzy chcieliby przeżyć swoją drugą młodość.

Kolejne nowe wydania Hacksaw Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry