Cubes
Release 18-03-2020
Cubes Screenshot
18-03-2020

Cubes

O Cubes

Cubes Video slot to bardzo unikalna gra od deweloperów Hacksaw Gaming. Gra ma dość prosty design i styl artystyczny, ale jej cechy są bardzo innowacyjne. Jeśli chciałbyś wypróbować ją sam, możesz już dziś zagrać w darmowe demo. Aby dowiedzieć się więcej o grze, przeczytaj naszą pełną recenzję Cubes dotyczącą slotów.

Cubes Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Na początku, pole gry dla Cubes odbywa się na siatce 5×5 pełnej różnokolorowych kwadratów. Pole to będzie się powiększać z każdą wygraną, którą wylądujesz. Zwiększa się jednak maksymalnie do 11×11. Niewygrane obroty spowodują, że siatka powróci do rozmiaru 5×5. Zanim trafisz play, upewnij się, że wybrałeś zakład. Opcje wahają się od €0.20 aż do €100.

Po trafieniu w grę zobaczysz, że zamiast kręcić kołowrotkami, kostki rozszerzają się i przesuwają, odświeżając widoczne kwadraty. Zamiast używać linii płatnych, jest to gniazdo płatne typu klaster. Aby wygrać, musisz mieć klaster złożony z pięciu lub więcej symboli.

Symbole w grze to różne kolorowe kwadraty. W sumie jest sześć różnych kolorów. Niezwykle, wszystkie symbole w Cubes automaty online wypłacają tę samą kwotę. Maksymalna wypłata za każdy kolor to 40x Twoja stawka za klaster składający się z dwudziestu pięciu lub więcej kolorów.

Za każdym razem, gdy będziesz się obracać, w środku siatki pojawi się mnożnik. Jeśli wylądujesz na tej środkowej kostce, otrzymasz mnożnik wygranej. Za każdą wygraną, którą wylądujesz w innym kolorze, w logo Cubes nad siatką pojawi się nowy kolor. Wypełnij to różnymi kolorami, a odblokujesz darmowe obroty Cubes.

W trybie darmowych obrotów, gracze otrzymają dziesięć darmowych obrotów, podczas których wybrany zostanie losowo wybrany kolor. Wygrane w tym kolorze staną się wtedy lepkie aż do zakończenia rundy. Co więcej, siatka nie będzie się kurczyć przy nie wygrywających obrotach, więc znacznie łatwiej jest osiągnąć maksymalny poziom.

Największy możliwy jackpot w Cubes to ponad 3000x Twoja stawka, co daje graczom szansę na zdobycie kilku dużych wygranych.

Fakty o grze

data wydania 18-03-2020
Linie wypłat
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 300,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Funkcje bonusowe Cubes obejmują rozszerzanie siatki, mnożnik i darmowe obroty. Siatka rozszerza się z każdą kolejną wygraną, w grze podstawowej kurczy się z powrotem po nie wygrywającym obrocie. Mnożnik znajduje się w środku siatki i przyznaje graczom losowy mnożnik za wygrane z nim związane.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Hacksaw Gaming opracował Cubes specjalnie dla gier mobilnych. Gra działa świetnie i działa płynnie na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Cubes?

Cubes ma wskaźnik RTP na poziomie 96,35%. Zmienność jest oceniana na średnim i wysokim poziomie.

Końcowe pomysły na temat Cubes

Jeśli masz ochotę zagrać w coś nieco innego niż typowe pięciobębnowe, trzyrzędowe sloty, Cubes to świetny wybór. Gra ma prosty, ale czysty i kolorowy design, a sama rozgrywka jest całkowicie wyjątkowa. Cubes udaje się zapewnić prostą, a jednocześnie innowacyjną grę, w którą można się świetnie bawić. Choć nie ma zbyt wielu bonusowych funkcji, to jednak jest ich wystarczająco dużo, aby wszystko było interesujące, a maksymalny jackpot 3000x Twojej stawki jest również całkiem pociągający.

Kolejne nowe wydania Hacksaw Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry