Bombuster
Release 08-2023
Bombuster Screenshot
08-2023

Bombuster

O Bombuster

Bombardowanie i wzmacnianie, slot wideo Bombuster Red Tiger Gaming przynosi wybuchowe zwycięstwa, Wild Bombs, Swap Bombs i Destroy Bombs, aby zabrać Cię do statycznego jackpota 1000x stawka. Jest to gra Cluster Pays, o której możesz przeczytać więcej w recenzji Bombuster slotu.

Bombuster Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Aktywacja tabeli płac jest możliwa tylko wtedy, gdy tworzysz klaster 5 lub więcej takich samych symboli. Co ciekawe, jest to automat o owocowej tematyce, gdzie można znaleźć wszystkie znane symbole, które rządziły establishmentem telefonii stacjonarnej kilkadziesiąt lat temu.

Zestaw zasad jest praktycznie taki sam w grze Bombuster Free Play i grach na prawdziwe pieniądze, co oznacza, że mechanika Cluster Pays jest stosowana w obu przypadkach. Mimo to, pierwszy z nich klasyfikuje wszystkie inwestycje i zwycięzców na monety demo, dzięki czemu można ich używać tylko do nauki wygrywania.

Jeśli chodzi o opcje zakładów, domyślną stawką jest 2.00 monet, ale gracze zawsze mogą dostosować swoją strategię zakładów krocząc ścieżką monet o nominałach od 0.10 do 40 na rękę.

Na swojej wybuchowej drodze, Żółta Dzika Bomba zmienia wszystko w dzikie. Tradycyjnie, Dzicy są zatrudniani, aby zastąpić wszystkie płatne ikony jednym obrotem lub tak długo, jak długo wygrywasz. Tutaj Jokery zostaną zablokowane na swoich pozycjach na maksymalnie 200 obrotów, zanim eksplodują.

Zamieniając wszystko w ten sam typ symbolu, Zielona Bomba Swap pozwala na stworzenie serii kolejnych zwycięzców i doświadczyć tej atmosfery, nawet jeśli nie ma modyfikatorów szpuli, jak w grze slotowej Fu Fortunes Megaways. Przed eksplozją, ten rodzaj bomby blokuje do 50 obrotów.

Usuwając wszystko z siatki, która przecinała ścieżkę z Czerwoną Bombą Niszczącą, ten rodzaj materiału wybuchowego pozwala nowym ikonom spadać z góry, aby wypełnić lukę. W ten sposób gra łączy w sobie klasyczną rozgrywkę z nowoczesnym podejściem do świata rozrywki online, utrzymując bombę zablokowaną do 3 obrotów przed eksplozją.

Fakty o grze

data wydania 08-2023
Linie wypłat
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 40,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Bomby to Bombuster Symbole bonusowe działające w sposób opisany powyżej. Wilki zastępują wszystkie inne płatne symbole, podczas gdy gromada ponad 40 Lucky Sevens zabiera Cię do Bombuster Dużej wygranej o 1000x stawkę. Dzwonki, Gwiazdy, Melony, Śliwki, Pomarańcze, Cytryny i Wiśnie płacą od 0,1x do 900x zakład liniowy za zbiorowisko składające się z 5+ do 40+ symboli tego samego rodzaju.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Bombuster, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Bombuster?

Recension for the Bombuster slot remains close to the default RTP factor of 95.74%, where the official info implies a medium to high volatility title.

Końcowe pomysły na temat Bombuster

Samouczek Bombuster pokazał ładną grę typu crossover z dużym potencjałem wygranej. Nie jest łatwo wypełnić siatkę symbolami tego samego rodzaju, ale 1000x twój najlepszy strzał z 40 monet brzmi więcej niż ciekawie. Gra jest zalecana dla graczy, którzy nie chcą mieć Bombuster Free Spins, więc jeśli jest to twoja nisza, spróbuj tego bombastycznego tytułu teraz.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier