Wild Animals
Release 27-08-2020
Wild Animals Screenshot
27-08-2020

Wild Animals

O Wild Animals

Doskonale rozprzestrzeniający się duch czystej natury wideo-slot Wild Animals firmy Red Rake Gaming to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 243-payline'owa gra o tematyce dzikiej przyrody, która przenosi Cię do lasów Ameryki Północnej. Gracze skorzystają z Wild Fusion Minigame i ostatecznie zgarną pulę 2000x swojego zakładu z końcówkami zebranymi w recenzji Wild Animals slotu.

Wild Animals Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Sceneria jest jak pocztówka: piękny staw, który odbija las stojący pod śnieżnym szczytem góry. Trzeba tylko wstrzymać oddech, zanim zacznie się kręcić. Jeszcze jedna rzecz, póki jeszcze jesteś na miejscu: pamiętaj, aby ustawić łączną stawkę w określonym wcześniej zakresie od 0,30 do 30 monet na obrót.

W tabeli wygranych dominują ikony z motywem przewodnim, a wilki, niedźwiedzie, orły, gepardy, konie i mauzole jako te z wyższą oceną wygranej w porównaniu z niżej opłacanymi symbolami królewskimi.

Pula nagród nie jest duża z Wild Animals Dużą wygraną tylko 300 monet. Aby się tam dostać, gracze muszą dopasować 5 wilków lub mieć jeden rozłożony na całej rolce. W innych scenariuszach, gracze mogą wziąć do 150 monet za zwierzęta i maksymalnie 40 monet za karty do gry. Nadal jednak pływ zmienia się podczas Free Spins, gdzie można zdobyć Grand Jackpota.

Tradycyjne Wilki zastępują wszystkie inne ikony, z wyjątkiem ikony Wild Animals Bonusu. Z drugiej strony, 3 ikony bonusu, które pojawiają się na bębnach 1, 2 i 5 zawsze prowadzą do Minigame Wild Fusion, o czym porozmawiamy trochę później. W slocie Super Speed Reels, Wilds i Scatters są takie same, co otwiera nowe granice.

Ten sam zestaw reguł jest wyświetlany w polu Wild Animals Free Play. Jedyną widoczną różnicą jest to, że wszystkie stawki i zwycięzcy są wyświetlane jako monety demo, dzięki czemu możesz je wykorzystać do pracy nad strategią zakładów i dowiedzieć się, jak wygrać.

Fakty o grze

data wydania 27-08-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 600,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Graj online na stronach Red Rake Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Wild Animals, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Wild Animals?

Rekomendacja dla slotu Wild Animals pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 95,30%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Wild Animals

Oferując maksymalnie 600.000 monet, jest to miła i satysfakcjonująca gra, która w równym stopniu uspokaja zmysły i zwiększa szanse na wygraną. Jak pokazano w samouczku Wild Animals, każdy nowy spin jest nową okazją, szczególnie podczas dodatkowych spinów. Z Lady Luck po swojej stronie, ta funkcja może faktycznie trwać przez całą wieczność.

Kolejne nowe wydania Red Rake Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry