Maze Escape Megaways
Release 12-2023
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
12-2023

Maze Escape Megaways

O Maze Escape Megaways

Łącząc starożytną grecką legendę o królu Minos, który trzymał Minotaur, półkulistą pół-osobową bestię w niewoli w strukturze niemożliwej do wyczerpania, slot online Maze Escape Megaways Fantasma Games jest 6-bębnową 7-rzędową grą z linią płatniczą 117649. Gracze będą korzystać z opatentowanej funkcji Shifting Maze Avalanche, Labyrinth Free Spins, Increasing Win Multipliers, Minotaur Wild oraz Guidance of Athena Bonus. Dowiedz się, jak je wygrać dzięki wskazówkom rozmieszczonym w recenzji Maze Escape Megaways slotów.

Maze Escape Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Nie trzeba dodawać, ale jeszcze raz zwrócimy na to uwagę, że gry z przyrostkami Megaways są wyposażone w elastyczną liczbę aktywnych linii wypłat. Wynika to z faktu, że każdy kołowrotek może pomieścić od 2 do 7 symboli i w ten sposób wpływać na Twoje szanse na wygraną.

Wygrane są obliczane zgodnie z tabelą wygranych i pojawiają się zawsze, gdy na sąsiednich bębnach pojawią się 3 lub więcej pasujących ikon od lewej strony. Gdy symbole ustawią się na wcześniej zdefiniowanych pozycjach, gra włącza tryb Shifting Maze Avalanche po usunięciu wszystkich zwykłych ikon z siatki.

Mimo to, podświetlony kafel 1×1 uniknie tego przeznaczenia i pozostanie na zestawie kołowrotków, podczas gdy praktycznie wszystko przesunie jeden kołowrotek w lewo. Teraz, kiedy usuwane są 2 blokujące kafelki, nowe ikony spadają z góry, aby wypełnić lukę, co sprawia, że samouczek Maze Escape Megaways wygląda trochę podobnie do gry slotowej Reactoonz 2.

Na niektórych blokadach wyświetlane są specjalne ikony. Po ich usunięciu mogą one wyzwalać 1 z 2 Maze Escape Megaways funkcji Bonusu, gdzie Wskazówki Ateny dodają od 1 do 4 specjalnych symboli, podczas gdy Minotaur Wild zamienia kołowrotek w Dziki Kołowrotek. Teraz Dziki Kołowrotek Minotaurów jest dostarczany z losowym Mnożnikiem do 7x, ale Maze Escape Megaways Free Play oblicza wszystkich zwycięzców w monetach demo.

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 25,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Sekwencja, podczas której udało się zebrać 3 Scatterters uruchomić Maze Escape Megaways Free Spins z 10 gier na koszt kasyna. Wszyscy zwycięzcy w tej funkcji nieuchronnie wyzwalają Shifting Maze Avalanches wprowadzając coraz większy multiplikator wygranych, który zaczyna się od 1x. Blokery mogą obsługiwać Wings of Icarus, których usunięcie daje od 1 do 3 dodatkowych obrotów i zwiększyć mnożnik wygranej o 1x do 3x. W ten sposób można szybciej zdobyć Maze Escape Megaways Dużą wygraną.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Gier Fantasma za pomocą urządzenia mobilnego i obstawiaj zakłady w wysokości od 0,20 do 40 monet na obrót, zgodnie ze swoją strategią zakładów. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Maze Escape Megaways, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Maze Escape Megaways?

Recencja Maze Escape Megaways jest zgodna z zatwierdzonym współczynnikiem RTP 96,15%, gdzie oficjalne informacje wskazują na dużą zmienność.

Końcowe pomysły na temat Maze Escape Megaways

Luźno połączony ze słynną franczyzą filmową i książkową, slot Maze Escape Megaways ustawiony jest w praktycznie podobnej scenerii, mimo że nie podąża za historią głównego bohatera. Niemniej jednak, istnieje całkiem niezły potencjał wygranej o maksymalnej stawce 25000x, co powinno brzmieć na tyle kusząco, że każda odważna dusza spróbuje znaleźć najszybsze wyjście z labiryntu z powrotem do gry na prawdziwe pieniądze, co okazało się całkiem satysfakcjonujące.

Kolejne nowe wydania Fantasma Games
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier