Angry Bees
Release 11 dni temu
Angry Bees Screenshot
11 dni temu

Angry Bees

O Angry Bees

Jest wielki szum wokół nowej gry dewelopera Gameplay, slotu online Angry Bees. Dołącz do ula, obracając sześciokątnymi kołowrotkami i zbieraj kwiaty, aby wygrać duże nagrody w postaci czterech różnych stałych jackpotów. Ten slot posiada mnóstwo bonusów i niezwykły układ, który czyni rzeczy interesującymi. Przeczytaj naszą recenzję slotu Angry Bees, aby uzyskać wszystkie informacje.

Angry Bees Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Angry Bees jest ustawione na sześciu rolkach w unikalnym układzie rzędów 3-4-5-6-7-7. Istnieje 250 linii wypłat, a wygrane są wypłacane z kombinacji trzech lub więcej symboli lądujących na sąsiednich rolkach od lewej do prawej.
Zanim dołączysz do pszczół w ich poszukiwaniach miodu, wybierz zakład na obrót. Gameplay oferuje wiele opcji zakładów od minimum 1,80 € do maksimum 88 €. Wybierz swój zakład, a następnie wciśnij spin lub ustaw funkcję autoplay, aby rozpocząć grę.
Symbole w grze Angry Bees obejmują symbole kart do gry A-10 znajdujące się na dole tabeli wypłat. Wyższe symbole kart płatniczych składają się z kropli wody, liści, dwóch rodzajów kwiatów i doniczki z miodem. Miód jest najlepiej płatnym symbolem, wypłacającym dużą wygraną za linię sześciu pasujących symboli.
Istnieją również cztery różne symbole bonusowe Angry Bees, na które należy uważać. Pierwszym z nich jest joker. Symbole jokera zastępują dowolny inny symbol na linii, pomagając w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Następnie jest to symbol scatter, który jest natychmiast rozpoznawalny jako wściekła pszczoła. Symbol scatter odblokowuje rundę darmowych obrotów Angry Bees, a gracze otrzymują od dziesięciu do ogromnych 250 obrotów w zależności od tego, ile rozproszeń wylądowali. Podczas rundy darmowych obrotów, liczba jokerów jest zwiększana, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
Pozostałe dwa symbole bonusu to symbole honeycomb boosters oraz jackpot booster. Te symbole pojawiają się na szóstym bębnie podczas gry podstawowej i rundy darmowych obrotów. Wylądowanie siedmiu symboli bonusu aktywuje trzy respiny, podczas których booster trzyma się na bębnach. Jeśli w wygranej bierze udział booster, to zwiększa on nagrodę pieniężną o pokazaną kwotę. Specjalne symbole Jackpot Booster mogą pojawić się na chybił trafił i potencjalnie dadzą Ci maksymalną wygraną w wysokości 6160x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 07-09-2020
Linie wypłat 250
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 542,080
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Angry Bees zawiera dziki, rozrzucone i swobodne obroty. Dostępne są również honeycomb boosters i jackpot boosters, które mogą przyznawać respins i duże nagrody jackpot.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra działa płynnie na wszystkich urządzeniach. Gameplay został zoptymalizowany Angry Bees dla użytkowników telefonów komórkowych.

Jaki jest współczynnik RTP z Angry Bees?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 97,02%.

Końcowe pomysły na temat Angry Bees

Angry Bees ma nietypowy układ kołowrotka, który na początku może wyglądać na zagmatwany. Po kilku obrotach zobaczysz jednak, że gra jest łatwa do zrozumienia i daje mnóstwo radości z gry. Jest wiele interesujących bonusów, które trzymają cię na oku, a potencjalne jackpoty są na tyle duże, że podniecają większość graczy na automatach. Wypróbuj grę, grając w darmowe demo już dziś.

Kolejne nowe wydania Gameplay Interactive
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry