Cherrypop
Release 06-10-2022
Cherrypop Screenshot
06-10-2022

Cherrypop

O Cherrypop

Owocowa rata do opatentowanej mechaniki PopWins, video slot Cherrypop Yggdrasil jest grą typu pay-both-way, w której gracze będą korzystać z darmowych obrotów z rosnącym mnożnikiem, bonusem Buy i trybem Gamble. Dowiedz się wszystkich ważnych szczegółów w recenzji slotu Cherrypop.

Cherrypop Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zasadniczo, samouczek Cherrypop może nauczyć cię, jak ta gra może przekształcić się ze stosunkowo spokojnego 243-paylinera w tytuł PopWins, który płaci w obie strony. Ostatnie zdanie oznacza, że zwycięzcy mogą być tworzeni zarówno z lewej jak i z prawej strony, podczas gdy intro oznacza, że zaczniesz od podstawy 5×3 z możliwością rozszerzenia do wymagającego układu 5×9.

W każdym razie, gracze muszą dopasować 3 rodzaje, aby dostać się do stołu wypłat, niezależnie od tego, czy grają na prawdziwe pieniądze, czy po prostu wydają swoje kredyty demo w grze Cherrypop Free Play, starając się znaleźć najlepszą możliwą strategię zakładów. Ponadto, zakres zakładów opiera się na zakładach od 0,20 do 40 monet na obrót w nominałach od 0,02 do 4.

Więc, powiedzieliśmy, że gra zaczyna się od 5 bębnów, 3 rzędów i 243 linii płatnych. Zwycięzcy dosłownie wyskakują, by zastąpić ich 2 symbole zwiększające wysokość kołowrotka. Rutyna powtarza się tak długo, jak długo trwa zwycięska passa, w wyniku czego układ 6 symboli jest wysoki w grze podstawowej i 9 rzędów w trybie bonusowym Cherrypop.

Jeśli chodzi o to, można cieszyć się do 12 dodatkowych obrotów, jeśli Gamble Wheel nie jest używany w sposób, który wyjaśnimy nieco później. Darmowe gry rozpoczynają się od mnożnika 2x, a każda wygrywająca runda pop-round zwiększa swoją wartość o +1.

W pełni odblokowane ustawienie to Twój skrót do Cherrypop Dużej Wygranej z natychmiastowym +3 mnożnikiem i dodatkowym +3 mnożnikiem dla każdej wygranej puli. Ktoś mówi, że to działa jak nieograniczony multiplikator w grze slotowej The Respinners, nawet jeśli działki są zupełnie inne? W tym przypadku gra oferuje aż do 59.049 wygranych w obie strony, dla przykładu.

Fakty o grze

data wydania 06-10-2022
Linie wypłat 59049
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,255,400
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy zestaw kołowrotków jest w pełni odblokowany, a kołowrotki mają 6-symboli wysokości, wprowadzisz 1 z 3 możliwych poziomów Free Spins Cherrypop. Przed uruchomieniem funkcji, możesz grać w darmowe gry za pomocą Gamble Wheel. Początkowa liczba obrotów wynosi zawsze 5, podczas gdy pierwsza udana gra zwiększa ją do 8, a kolejne aktualizują wynik do 12. Koło może wskazywać na specjalne pole dające dodatkowe +4 obroty. Pamiętaj, że przegrana gra przenosi Cię z powrotem na dno główne, bez żadnych dodatkowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Cherrypop, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Cherrypop?

Recencja Cherrypop pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,14%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu przy wskaźniku trafienia 22,00%.

Końcowe pomysły na temat Cherrypop

Z maksymalną wygraną 2.255.400 monet lub 56386x stawką, slot Cherrypop zatwierdził szczerą formułę wygranej, która przyciągnie zarówno nowicjuszy, jak i wytrawnych graczy. Istnieje również szansa na natychmiastowe dodatkowe obroty, zakładając duży bankroll.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier