Rock the Cash Bar
Release 18 dni temu
Rock the Cash Bar Screenshot
18 dni temu

Rock the Cash Bar

O Rock the Cash Bar

W najlepszej tradycji lat 80-tych neonowych, świecących dyskotekowych lokali muzycznych, gniazdo wideo Rock the Cash Bar Yggdrasil łączy w sobie zwycięstwo AnyWays z Bonus VIP, Expanding Reels i Night Club Free Spins. Dowiedz się, jak je wygrać dzięki wskazówkom zebranym w recenzji slotu Rock the Cash Bar.

Rock the Cash Bar Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Rozmawiając o sposobach doprowadzenia cię do stołu wypłat, samouczek Rock the Cash Bar opowiada nieco inne historie dotyczące gry podstawowej i opcji bonusowych. Pierwszy scenariusz zawiera 243 sposoby na wygraną, podczas gdy darmowe gry oznaczają 5 bębnów, do 7 rzędów i maksymalnie 16.807 perspektyw na wygraną.

Przed wejściem do baru na najlepszy koktajl w mieście, gracze muszą ustawić stawki zgodnie z ich strategią zakładów. Domyślna wartość wynosi 1,00, ale nominały monet od 0,01 do 50 pozwalają graczom na zainwestowanie od 0,10 do 200 monet na obrót. Nawet jeśli jest to gra wielowalutowa, wszyscy zwycięzcy i stawki w grze Rock the Cash Bar Free Play są wyświetlane jako monety demo.

Na początku każdego spinu w grze podstawowej istnieje możliwość zapalenia do 7 reflektorów, które wędrują po symbolach spinningowych. Jeśli po roamingu reflektor pozostanie na dowolnej ikonie, ikona ta zmieni się w jokera, a Ty otrzymasz gwarantowaną wygraną.

W każdej chwili podczas darmowych gier istnieje szansa, że kołowrotki zamienią się w Expanding Reel, a gracze otrzymają od 1 do 3 re-spinów. Respin powiększa kołowrotek o 1 rząd do maksymalnie 7 rzędów. W ten sposób gracze będą mieli odpowiednio 243 do 16.807 linii wypłat za 3 do 7 rzędów, co znacznie skróci drogę do Rock the Cash Bar Big Win.

Kiedy 1 z 3 typów Scatter wyląduje na bazie i 1+ bilety pojawią się na bębnach 2, 3, 4 lub 5, gracze wpiszą Rock the Cash Bar Free Spins i doświadczą 1 z 3 poziomów bonusu spin.

Pierwszy poziom to Club Night Free Spins, gdzie ikona Club Night jest aktywującym bonusem Scatter. To samo dotyczy Zaproszonych Darmowych Spinów, podczas gdy VIP Free Spins to najwyższy poziom pełen multiplikatorów wygranych, ulepszeń bonusowych, re-spinów i rozszerzających się bębnów.

Fakty o grze

data wydania 12-10-2022
Linie wypłat 16807
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,317,800
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Podczas darmowych gier istnieje możliwość podwyższenia wartości Premii Rock the Cash Bar za pomocą symbolu podwyższenia wartości. Podniesie to aktualny poziom i przeniesie graczy do następnego poziomu darmowych gier, gdzie mnożniki są przyznawane za każdy poziom bonusu.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Rock the Cash Bar, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Rock the Cash Bar?

Recencja Rock the Cash Bar pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP 96,10%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu przy wskaźniku trafienia 33,90%.

Końcowe pomysły na temat Rock the Cash Bar

Oferując do 1.317.800 monet lub 6589x najwyższą stawkę, slot Rock the Cash Bar jest w stanie zmienić zwykłych graczy w nocnych milionerów. Jackpot jest statyczny, pula nagród jest wystarczająco duża, aby wytrzymać każdą presję. Jeśli nadal interesują Cię gry z progresywnymi jackpotami, spróbuj wideo slotu Joker Lanterns.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier