Wild Walker
Release 01-10-2022
Wild Walker Screenshot
01-10-2022

Wild Walker

O Wild Walker

Walcz z żywymi trupami w slocie internetowym Pragmatic Play Wild Walker. Jest to gra z makabrycznymi zombie, apokaliptycznym tematem i mnóstwem wspaniałych bonusów. Dużo pracy włożono w projekt gry, a grafika i animacje są na najwyższym poziomie. Można też spodziewać się wielkich wygranych i ekscytującej rozgrywki. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej recenzji slotów Wild Walker.

Wild Walker Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Wild Walker jest ustawione na pięć bębnów i trzy rzędy i posiada 25 linii płatnych na początku. Później w grze liczba bębnów może się powiększyć, choć omówimy to bardziej szczegółowo później. Po pierwsze, będziesz chciał ustawić swoją stawkę na obrót z dostępnych opcji.
Wybierz zakład spośród opcji od 0,25 € do 125 € za obrót. Po ustawieniu, jesteś gotowy do gry lub ustawienia autoplay. Obracając kołowrotki, będziesz próbował wylądować kombinacje trzech lub więcej symboli na liniach wypłat od lewej do prawej strony. Symbole w grze obejmują A-J royals, probówki, igły i cztery postacie. Postacie te są wysokopłatne i mogą nagrodzić Cię nawet 20-krotnością Twojej stawki podczas gry podstawowej.
Oprócz zwykłych symboli płatniczych, gra Wild Walker zawiera także symbole bonusowe. Pierwszą z nich jest joker, który, jak mogłeś się domyślić po tytule, będzie przechodził przez bębny. Jest to rozbudowany joker, zajmujący całą szpulę i będzie obecny na każdym obrocie, zmieniając pozycje za każdym razem. Zastępuje on dowolny inny płatny symbol na linii, zwiększając twój potencjał na wygraną.
Drugim symbolem bonusu Wild Walker jest scatter. Pojawia się on jako czaszka nosząca maskę gazową i nagrodzi cię darmowymi spinami. Gracze otrzymają osiem darmowych spinów Wild Walker za posiadanie trzech lub więcej scatter’ów w dowolnym miejscu na bębnach. Podczas tej rundy, liczba bębnów zwiększy się.
Pierwsza runda posiada normalne bębny, ale zebranie większej ilości scatter’ów spowoduje dodanie dodatkowego bębna, więcej darmowych spin’ów i zablokowanie rozszerzonego bębna na bębnach. Ostatecznie, można zwiększyć rozmiar siatki, aby mieć osiem bębnów i trzy zablokowane wilki. Gra ma maksymalny jackpot w wysokości 4900x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 01-10-2022
Linie wypłat 25
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wild Walker zawiera rozszerzone dziki roamingowe, rozproszone i darmowe obroty, Podczas rundy darmowych obrotów, bębny mogą się rozszerzać i można dodawać kolejne dziki.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Pragmatic Play zoptymalizował grę dla użytkowników telefonów komórkowych i możesz cieszyć się nią na swoim telefonie, biurku lub tablecie.

Jaki jest współczynnik RTP z Wild Walker?

Szczelina ta ma współczynnik RTP 96,55%. Zmienność jest oceniana jako bardzo wysoka.

Końcowe pomysły na temat Wild Walker

Ogólnie rzecz biorąc, Wild Walker jest świetną grą, która ma mnóstwo polskiego i kilka doskonałych cech. Grafika i animacje wyglądają fantastycznie, a duża zmienność i duży potencjał wygranej z pewnością przyciągną wiele uwagi. Wypróbuj Wild Walker dla siebie i wypróbuj jej funkcje za pomocą darmowego dema. Możesz grać bez ryzyka i zobaczyć, co myślisz, to jest dostępne do gry teraz.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier