Anubis Wild Megaways
Release 03-2023
Anubis Wild Megaways Screenshot
03-2023

Anubis Wild Megaways

O Anubis Wild Megaways

Napędzany przez modyfikator bębnów znakowanych znakiem towarowym, Anubis Wild Megaways video slot firmy Inspired jest 6-bębnową, 7-rzędową grą o tematyce starożytnego Egiptu z linią płatniczą 117649, w której gracze mogą korzystać z bonusowego koła zapasowego, darmowych obrotów i nagród pieniężnych. Dowiedz się wszystkich szczegółów po przeczytaniu recenzji Anubis Wild Megaways slotu.

Anubis Wild Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wartość monety waha się od 0,20 do 20, więc możesz wybrać dowolną wcześniej zdefiniowaną stawkę i zastosować ją do swojej strategii zakładów. Anubis Wild Megaways Free Play jest miejscem, w którym spotkasz się z tą samą nominacją, ale wszyscy zdobywcy tam punktów nie mogą zostać przeniesieni do Twojego bankrolla, a jedynie mogą być wykorzystani w celach demo.

Dopasuj od 2 do 6 symboli na sąsiednich bębnach, zaczynając od najbardziej lewego, aby osiągnąć zwycięstwo. Symbole mają inną ocenę wygranej i oczywiście dominują te tematyczne. Na przykład, 6 Scarabs prowadzi do Anubis Wild Megaways Dużej wygranej w wysokości 40x Twojej stawki, podczas gdy 3 asy płacą możliwe minimum 4x zakład liniowy.

Wszystkie gry są rozgrywane na 117.649 sposobów na otrzymanie zapłaty - dzięki funkcji Megaways znak towarowy. Pojedynczy kołowrotek może pomieścić do 7 symboli, z których niektóre pojawiają się jako przedmioty 2×2, a niektóre zajmują normalne miejsce 1×1. Powyższy tryb może pomóc w nauce wygrywania w przypadku, gdy brzmi to zbyt skomplikowanie.

Każdy wygrywający symbol jest częścią Kaskady, a takie ikony są zastępowane przez nowe przedmioty spadające z góry, aby aktywować tabelę wygranych. Mogą one wylądować zarówno na głównym układzie jak i na dodatkowym bębnie, aby pomóc Ci stworzyć wielu zwycięzców w jednym rozdaniu. Kto powiedział, że slot Book of Ra Mystic Fortunes?

Zawsze możesz użyć Wildsa, aby zastąpić jakikolwiek inny symbol płatniczy, którego potencjalnie brakuje w wygrywającej kombinacji. Podczas gry podstawowej, Wildy są mieszkańcami Dodatkowego Bębna, podczas gdy w Anubis Wild Megaways Bonusie można je znaleźć tylko na bębnach 2, 3 4 i 5.

Aby ulepszyć funkcję bonusu, gracze mogą uruchomić koło zapasowe bonusu i zaryzykować aktualny bonus, aby wygrać 12 darmowych obrotów lub wziąć Tajemniczą Nagrodę Gotówkową. Ponadto, istnieje również opcja zakupu bonusu.

Fakty o grze

data wydania 03-2023
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy tylko pojawią się 3 lub więcej Scatter’ów, otrzymasz 12 Anubis Wild Megaways Free Spins. Dodatkowe Scattersy przyznają 2 dodatkowe obroty, maksymalnie do 82. Na początku funkcji, losowy symbol będzie działał jako Tajemniczy Symbol. Co więcej, wszystkie Wilki zamienią się w Zablokowane Wilki.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Inspired za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub Android .apk dla gry Anubis Wild Megaways, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Anubis Wild Megaways?

Rekomendacja dla slotu Anubis Wild Megaways pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 95,90%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Anubis Wild Megaways

Miejmy nadzieję, że samouczek Anubis Wild Megaways pomoże Ci zdobyć do 250.000 monet, co czyni grę interesującą dla szerszej publiczności, a tym samym polecaną zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier