Centurion Megaways
Release 08-2023
Centurion Megaways Screenshot
08-2023

Centurion Megaways

O Centurion Megaways

Gra Centurion Megaways jest trzecią odsłoną Inspired Gaming w serii Centurion. Podczas gdy inne gry z tej serii do tej pory miały bardziej tradycyjny format, tytuł ten przełamuje formy, korzystając z silnika gry Megaways. Jeśli nie znasz slotów Megaways, to zazwyczaj są one wyposażone w zmieniające się bębny, kaskadowe wygrane i ogromną liczbę linii wypłat. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej recenzji dotyczącej slotów Centurion Megaways.

Centurion Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo online Centurion Megaways jest ustawione na sześć zwojów, od dwóch do siedmiu rzędów. Kolejna rolka biegnie poziomo w poprzek górnej części siatki. Wiersze zmieniają się w zależności od wielkości zajmowanych przez nie symboli. Ponieważ jest to slot Megaways, spodziewaj się dużej liczby sposobów na wygraną, dokładnie 117.649.

Zanim zaczniesz, wybierz swoją stawkę. Opcje wahają się od 0,20 € do 20 €. Aby wygrać, musisz mieć grupę składającą się z dwóch lub więcej symboli. Każda wygrana uruchamia funkcję kaskady, w której zwycięskie symbole znikają, a nowe spadają, by zająć ich miejsce. Ta funkcja kaskady może szybko doprowadzić do wielkiej wygranej, ponieważ wygrywające łańcuchy razem.

Symbole są wykonane z typowych kart do gry A-J na dole tabeli wypłat. Wyższe symbole płatne składają się z różnych przedmiotów o tematyce romańskiej. Są to monety, hełmy, miecze, Koloseum i rydwany. Znajduje się tam również logo gry, które wypłaca się za dwa rodzaje i daje maksymalnie 50x stawkę za grupę sześciu.

Centurion Megaways symbole bonusowe zawierają dzikiego i rozpraszającego się centuriona. Jokery pomagają tworzyć zwycięstwa, podczas gdy lądowanie trzech lub więcej rozproszeń w dowolnym miejscu na bębnach odblokowuje koło premiowe. To koło może przyznać jeden z sześciu różnych bonusów, które zawierają darmowe obroty Centurion Megaways.

W przypadku darmowych spinów, gracze mogą odblokować od sześciu do szesnastu spinów plus bonus mnożnikowy, który zaczyna się od 5x. Inne funkcje bonusowe obejmują natychmiastowe bonusy pieniężne oraz rundę darmowych obrotów, która obejmuje w pełni dziki kołowrotek.

Podczas gry podstawowej, bohater gry Maximum Winnus może pojawić się w dowolnym momencie, aby dodać specjalny efekt do bębnów. Obejmują one natychmiastową wygraną w wysokości 20x Twojej stawki, dodanie większej ilości scatterów, zmianę liczby sposobów obstawiania lub dodanie symboli mystery.

Fakty o grze

data wydania 08-2023
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 12,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Ponieważ jest to tytuł Megaways, można spodziewać się zmiennej liczby rzędów, ogromnej liczby sposobów obstawiania i kaskadowych wygranych. Są też jokery, scattersy i specjalne rundy bonusowe.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra działa idealnie na wszystkich urządzeniach. Inspired Gaming opracował grę z myślą o graczach mobilnych.

Jaki jest współczynnik RTP z Centurion Megaways?

Centurion Megaways ma wskaźnik RTP na poziomie 95,9%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Centurion Megaways

Jak w każdym slocie Megaways, Centurion Megaways posiada tony specjalnych bonusów i niespodzianek, które sprawią, że gra będzie ciekawa nawet podczas długiej gry. Jeśli nie lubisz gier Megaways, to może nie jest to dla Ciebie, ale ten maksymalny jackpot 12 500x Twoja stawka jest trudna do nie podniecenia. Masz ochotę zagrać w tę grę za darmo? Teraz możesz z Centurion Megaways darmowym demo.

Kolejne nowe wydania Inspired
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier