Bondi Break
Release 05-10-2022
Bondi Break Screenshot
05-10-2022

Bondi Break

O Bondi Break

Surfuj, jak wziąć na Bondi Break slot online od dewelopera Lightning Box. Ten slot zabiera graczy na wybrzeże Australii, gdzie duże fale mieszają się z dużymi wygranymi i zabawnymi funkcjami. Gra jest na tyle prosta, że można w nią grać, ale nadal oferuje wiele emocji i potencjału wygrywania. Przeczytaj naszą pełną recenzję Bondi Break na temat slotów, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak grać i czego się spodziewać.

Bondi Break Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Bondi Break toczy się na pięciu bębnach i trzech rzędach na tle pięknej, piaszczystej plaży. Istnieje dwadzieścia pięć aktywnych linii wypłat i aby wygrać, trzeba dopasować co najmniej trzy symbole w jednej z tych linii.
Zanim jednak zaczniesz koncentrować się na samej grze, musisz wybrać swój zakład. Video slot Bondi Break pozwala na wybór zakładu w przedziale od 0,25 € do 37,50 €. Po ustawieniu, można nacisnąć play lub wybrać funkcję autoplay dla dodatkowej wygody.
Naciśnięcie play wprawia bębny w ruch, a Ty będziesz oglądał fale w czternastu różnych symbolach. Po pierwsze, masz standardowe symbole A-10 na dole tabeli wypłat. W dalszej części stołu znajdują się akcesoria plażowe, ptak, kamper i surfer. Trzy symbole premium to ratownicy, którzy mogą wypłacić do 200x twoją stawkę. Ratownicy są osobnymi symbolami, ale ich wypłata jest również mieszana, więc możesz mieć trzech różnych ratowników na jednej linii i nadal wygrywać.
Bondi Break symbole bonusowe składają się z jokera i rozproszenia. Symbole jokera pojawiają się na wszystkich bębnach za wyjątkiem pierwszego i ostatniego. Zastępują one wszystkie zwykłe symbole, pomagając ci tworzyć zwycięskie kombinacje. Symbol scatter odblokuje darmowe obroty Bondi Break, dając ci dziesięć obrotów, jeśli wylądujesz trzy w dowolnym miejscu na bębnach.
Podczas rundy darmowych obrotów, symbol „collect” może pojawić się, aby wypłacić dodatkowe wygrane. Bondi Break ma maksymalny jackpot 1562x twoją stawkę.

Fakty o grze

data wydania 05-10-2022
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 58,575
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Jedyną szczególną cechą w slocie wideo Neon Lights jest dzikość. Gra nie posiada żadnych darmowych obrotów, multiplikatorów ani bonusowych rund.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Green Jade Games opracowało Neon Lights z myślą o graczach mobilnych. Niezależnie od tego, czy używasz urządzenia z systemem iOS, Android czy Windows, możesz cieszyć się Neon Lights bez żadnych problemów.

Jaki jest współczynnik RTP Neon Lights?

Ten slot ma wskaźnik RTP 95,09%. Zmienność jest nieznana.

Końcowe pomysły na temat Bondi Break

Bondi Break to zabawny slot z ciekawym projektem i motywami. Gra jest osadzona w raju i trudno nie poczuć zabawy i tętniących życiem wakacji na plaży w trakcie gry. Wszystkie projekty symboli są dość unikalne i pomagają dodać do ogólnego wyglądu i charakteru slotu. Mimo że nie ma tu zbyt wielu funkcji, darmowe obroty i symbol kolekcji nadal dają pewien ładny potencjał na dużą wygraną. Jeśli chcesz wypróbować Bondi Break dla siebie, dlaczego nie dasz spróbować demo, możesz grać za darmo i wypróbować wszystkie funkcje bez ryzykowania własnych pieniędzy.

Kolejne nowe wydania Lightning Box
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier