Syncronite
Release 10-2020
Syncronite Screenshot
10-2020

Syncronite

O Syncronite

Coraz bardziej popularna seria Splitz firmy Yggdrasil jest teraz wzbogacona o slot online art deco Syncronite oferujący maksymalnie 1.280.000 monet poprzez Synced Reel i Splitz Feature. Pobierz kilka sprawdzonych wskazówek i dowiedz się jak wygrać grę po przeczytaniu recenzji Syncronite slotu.

Syncronite Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Inspirowana geometrycznymi wzorami epoka Art Deco z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku była pełna ekstrawagancji i powabu, dlatego właśnie w tym stylu zaprojektowano tabliczkę płacową. Z ciemnym tłem i nastrojową ścieżką dźwiękową, gra opiera się na klasycznych ikonach Vegas w połączeniu z żetonami o różnych kolorach i ocenie wygranej. Właściwie, połączenie 6 składek jest jedyną rzeczą, która prowadzi do Syncronite Dużej wygranej w wysokości 10x stawka w jednym rozdaniu.

Najważniejszym faktem, o którym musisz wiedzieć rozpoczynając grę, jest niecodzienne ustawienie składające się z 6 bębnów, 3 rzędów i 729 linii wypłat. W każdym razie możliwe jest obstawianie w znanym zakresie od 0,10 do 100 monet na obrót w nominałach od 0,01 do 10 - wszystko w zależności od Twojej strategii zakładów. W zakładce Syncronite Free Play, wszystkie wartości są wyświetlane jako monety demo.

Kiedy wszystko jest już ustawione, nadszedł czas, aby ponownie wprowadzić funkcję Splitz. Ktoś powiedział, że to wygląda trochę jak mechanika Megawaya, ale ma swoje mocne strony? Pewnie, że tak. Sugerujemy również spróbować Klątwa gniazda Werewolf Megaways i dostrzec różnice, które są nie tylko w działkach i zakrętach.

W tej właśnie grze gracze mogą otrzymać od 2 do 6 Splitz Symboli na zestawie kołowrotkowym. Ukształtowane jako pełnokołowe Złote Lwy, mogą one podzielić się na maksymalnie 8 nowych ikon tego samego symbolu płatnego po dotarciu do pola gry. W ten sposób gracze mogą zdobyć szereg zwycięzców.

Fakty o grze

data wydania 10-2020
Linie wypłat 729
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,280,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Przy każdym obrocie gracze mogą uruchomić funkcję bonusu Syncronite i połączyć 2 do 6 bębnów, aby utworzyć blok bębnów synchronicznych. Mówimy o kołowrotkach, które wyświetlają te same ikony, z możliwością umieszczenia symboli Splitz. Ogólnie rzecz biorąc, płacą one jako zwykłe ikony, wciąż dzieląc się na losową liczbę nowych przedmiotów, które pomogą Ci stworzyć więcej zwycięskich kombinacji.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Syncronite, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Syncronite?

Recencja Syncronite pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,10%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu przy wskaźniku trafienia 27,34%.

Końcowe pomysły na temat Syncronite

Oferując maksymalnie 64000x najwyższy zakład, slot Syncronite nie jest tak naprawdę bogaty w opcje, szczególnie w porównaniu z pulą nagród. Zdolna do tworzenia nocnych milionerów, jest to dość prosta i prosta gra, która pokłada wiele zaufania w mechanice znaków towarowych. Trzecia iteracja w serii jest olśniewająca i nagradzająca, a tym samym polecana osobom o podobnych poglądach, zwłaszcza jeśli nie masz nic przeciwko braku jakichkolwiek Syncronite Free Spins.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry