Buffalo Blitz
Release 01-07-2016
Buffalo Blitz Screenshot
01-07-2016

Buffalo Blitz

O Buffalo Blitz

Wydany przez deweloperów Playtech w 2016 roku, Buffalo Blitz slot online przenosi graczy na wielkie amerykańskie równiny. Tutaj odkryjesz rdzenną dziką przyrodę Ameryki Północnej i masz nadzieję na wielką wygraną! Gra Buffalo Blitz obiecuje wiele specjalnych funkcji, w tym duże linie wypłat, mnóstwo darmowych obrotów i kilka imponujących wypłat. Odkryj wszystkie szczegóły w naszej pełnej recenzji slotów Buffalo Blitz.

Buffalo Blitz Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Buffalo Blitz jest ustawione na siatce 6×4 z sześcioma bębnami i czterema rzędami. Zanim zaczniesz, wybierz swoją stawkę na obrót. Gra umożliwia wybranie opcji pomiędzy €0,40 a €80, idealnych dla wszystkich rodzajów graczy.

Jest to gra, która wykorzystuje dużą liczbę linii płatniczych, dokładnie 4096. Aby wygrać, wystarczy wylądować co najmniej dwa pasujące symbole na każdej z linii. Symbole w grze mają postać niżej płacących kart królewskich od A-9 i wyżej płacących zwierząt.

Aby wygrać, trzeba dopasować co najmniej trzy karty królewskie, ale zwierzęta mogą wypłacić tylko dwa symbole na jednej linii. Symbole zwierząt obejmują niedźwiedzia, łosia, szopa, puma i wreszcie złotego bawoła. Złote bawoły są najlepiej płatnym symbolem w grze, wylądowanie sześciu na jednej linii da Ci 300x stawkę.

Buffalo Blitz ma też rozproszone miejsca, które są wyraźnie oznaczone jako „darmowe gry”. Wylądowanie trzech z nich odblokuje osiem darmowych spinów. Na tym jednak nie koniec, cztery scattersy odblokują piętnaście spinów, pięć da ci dwadzieścia pięć, a sześć da ci potężną setkę Buffalo Blitz darmowych spinów.

Dodatkowo, podczas darmowych obrotów, możesz odblokować dodatkowe bonusowe obroty Buffalo Blitz poprzez wylądowanie większej ilości rozproszeń. Tylko dwa scatter’y dadzą ci dodatkowe pięć spinów. Te obroty mogą trwać w nieskończoność, prowadząc do większych i lepszych wygranych.

Wolne obroty to miejsce, w którym po raz pierwszy napotkasz diamentowe wilki. Te zastępują inne symbole, pomagając ci wylądować wygrywają. Zastosują one również losowy mnożnik pomiędzy 2x a 5x, co daje dużą wygraną.

Fakty o grze

data wydania 01-07-2016
Linie wypłat 4096
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Buffalo Blitz gniazdo online ma darmowe obroty i mnożniki. Darmowe obroty mogą być wznawiane w nieskończoność.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Playtech zaprojektował grę tak, aby można było się nią cieszyć na wszystkich urządzeniach. Niezależnie od tego, czy posiadasz tablet, telefon komórkowy czy komputer PC, możesz załadować grę i grać bez konieczności pobierania specjalnego oprogramowania.

Jaki jest współczynnik RTP z Buffalo Blitz?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 95,96%. Zmienność jest zaznaczona jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Buffalo Blitz

Buffalo Blitz ma wiele cech wspólnych z Raging Rhino by WMS. Gra jest zdecydowanie zabawna i ma duży potencjał na duże wygrane dzięki bonusom mnożnikowym podczas darmowych spinów. Fakt, że darmowe obroty mogą trwać wiecznie, jest również świetną cechą, coś co sprawi, że będziesz miał na krawędzi swojego miejsca w nadziei, że jeszcze tylko jeden rozproszysz się do lądowania. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy gra jest dla Ciebie, zawsze możesz wypróbować darmowe demo.

Kolejne nowe wydania Playtech
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry