Clover Riches
Release 19-09-2022
Clover Riches Screenshot
19-09-2022

Clover Riches

O Clover Riches

Użyj szczęścia Irlandczyków, aby wyprzedzić w slocie online Clover Riches. Położona na Szmaragdowej Wyspie Irlandii gra tematyczna Leprechaun łączy w sobie zabawę i ciekawy design z mnóstwem wspaniałych funkcji bonusowych, które pomogą Ci zebrać wielką wygraną! Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszym pełnym slocie online Clover Riches.

Clover Riches Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Clover Riches jest ustawiona na ładnych, standardowych pięciu bębnach i trzech rzędach. W tle, zielone, falujące wzgórza i wieś Irlandii wyglądają niesamowicie zachęcająco. W grze jest dwadzieścia stałych linii wypłat i aby wygrać, trzeba dopasować co najmniej trzy symbole w jednym z nich.
Zanim zaczniesz grać, wybierz zakład na jeden obrót. Opcje wahają się od 0,10 € do maksymalnej wysokości zakładu 100 €. Symbole w slocie video Clover Riches składają się z symboli kart do gry A-9. Są tam również grzyby, flaga piwa, kapelusz krasnala, złota podkowa i duży garnek złota. Pula złota i podkowa są symbolami o najwyższym standardzie płatniczym, dając Ci do 30x stawkę. Jednakże, bonusowe symbole Clover Riches wypłacają się jeszcze wyżej.
Pierwszym z tych symboli bonusowych jest scatter. Ma on postać szczęśliwej czterolistnej koniczyny, a wylądowanie trzech na jednym obrocie odblokowuje rundę darmowych obrotów Clover Riches. Istnieją trzy różne rundy Free Spins do wyboru. Pierwsza z nich daje dwadzieścia cztery obroty z 2x mnożnikiem wygranych. Druga runda daje dwanaście darmowych obrotów z 4x mnożnikiem, a finałowa daje osiem darmowych obrotów z dużym 6x mnożnikiem. Wylądowanie większej ilości rozproszeń w tej rundzie bonusowej spowoduje również zwiększenie liczby darmowych obrotów.
Wreszcie, jest też sam krasnoludek, który zachowuje się jak dzikus. Zastępuje on inne płatne symbole, pomagając w tworzeniu wygranych i stosuje 2x mnożnik do każdej wygranej. Jokery i symbole scatter również wypłacają obie wygrane, przy czym scatter daje do 200x stawkę, a joker do 500x stawkę za linię pięciu. Maksymalna wygrana w grze wynosi 694x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 19-09-2022
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 6,940
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Clover Riches zawiera dziki i rozrzucony. Jokery zawierają 2x bonus do wygranej i scattersy odblokowują rundę darmowych obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest dostosowana do zastosowań mobilnych i możesz cieszyć się Clover Riches na swoim smartfonie lub tablecie.

Jaki jest współczynnik RTP z Clover Riches?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 95,41%. Zmienność jest oceniana jako średnio wysoka.

Końcowe pomysły na temat Clover Riches

Clover Riches jest mnóstwo zabawy i jest mnóstwo bonusowych funkcji, które sprawiają, że wszystko jest bardziej ekscytujące. Szczególnie podobał nam się wybór pomiędzy trzema różnymi turniejami free spins. Możliwość wyboru pomiędzy niską i wysoką lotnością jest zawsze zabawna i sprawia, że gra jest bardziej atrakcyjna dla szerszego grona graczy. Sprawdź darmowe demo do gry, które jest dostępne już teraz.

Kolejne nowe wydania Playson
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier