Mermaids Millions
Release 01-01-2008
Mermaids Millions Screenshot
01-01-2008

Mermaids Millions

O Mermaids Millions

Zanurz się głęboko w oceanie za pomocą internetowego slotu Mermaid Millions firmy Microgaming. Będziesz mógł sprawdzić swoje szczęście i obrócić się w poszukiwaniu zakopanego skarbu. Wydany w 2005 roku, slot jest już trochę przestarzały, ale wciąż zabawny. Możesz przeczytać wszystkie szczegóły i zdecydować czy jest to dla Ciebie, czytając naszą recenzję slotu Mermaid Millions. Jeśli nadal nie jesteś pewien, sprawdź darmowe demo do gry, które jest dostępne już teraz.

Mermaids Millions Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Załaduj Mermaid Millions, a znajdziesz całkiem prosty slot z pięcioma kołowrotkami i trzema rzędami. Grafika i projekty są nieco przestarzałe w porównaniu z nowoczesnymi grami, ale tego należy się spodziewać po grze, która pojawiła się ponad pięć lat temu.

Aby wygrać, trzeba dopasować trzy lub więcej symboli na jednej z piętnastu linii wypłat. Symbole obejmują symbole kart A-10 oraz trzy symbole premium. Są to konik morski, małża i syrena skrzynia ze skarbem wypełniona klejnotami. Do tego dochodzą trzy symbole bonusowe Syrenki Miliony.

Symbole bonusowe obejmują samego Neptuna, króla syren. Zachowuje się on jak dzikus, zastępując inne symbole i pomagając w osiągnięciu wielkiego zwycięstwa. Nie tylko to, ale i joker wypłaca i jest najlepiej płatnym symbolem w grze. Pięć Neptunów na jednej linii da ci duże 750x twoją stawkę.

Jest też syrena rozproszona, która odblokuje wolne obroty. Jeśli na bębnach pojawią się trzy lub więcej syren, otrzymasz dziesięć darmowych obrotów Syrenki Millions. Podczas tej rundy, każda wygrana, którą wylądujesz będzie miała zastosowany 3x mnożnik.

Na koniec symbol bonusu do skarbu. Jest to duża skrzynia ze skarbem, którą można znaleźć w dowolnym miejscu na szpuli. Wylądowanie trzech lub więcej skrzynek skarbów w poprzek linii wypłat przeniesie Cię do funkcji skarbów bonusowych, Tutaj musisz wybrać ukryte nagrody, aby odblokować natychmiastowe nagrody pieniężne.

Jeśli uda Ci się odblokować rundę darmowych obrotów, miejmy nadzieję, że uda Ci się uzyskać trochę szczęścia i wygrać. Maksymalny jackpot w grze to przyzwoite 7500x Twoja stawka, co daje Ci duży potencjał wygranej.

Fakty o grze

data wydania 01-01-2008
Linie wypłat 15
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 37,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Syrena Miliony zawiera rozproszone i dzikie. Jokery zastępują inne symbole, dając jednocześnie najwyższą wypłatę w grze. Darmowe obroty są odblokowywane przez wylądowanie trzech lub więcej scatter’ów i mogą być ponownie uruchomione. Bonusowe symbole skarbów odblokowują nagrody pieniężne, jeśli wylądujesz linię trzy lub więcej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Mimo, że jest to starsza gra, Syrenka Millions została niedawno zaktualizowana, aby umożliwić grę mobilną. Teraz możesz cieszyć się gniazdem video Mermaid Millions na telefonach komórkowych i tabletach, bez konieczności pobierania czegokolwiek.

Końcowe pomysły na temat Mermaids Millions

Syrena Millions zdecydowanie pokazuje swój wiek w czasie, gdy nowoczesne sloty wideo wszystkie mają doskonałą grafikę i szczegółowe animacje. W związku z tym, nadal jest wiele zabawy w kręceniu tymi kołowrotkami. Cechy bonusowe są zróżnicowane i interesujące, a także istnieje tu naprawdę duży potencjał płatniczy.

Kolejne nowe wydania Microgaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry