Disco Danny
Release 01-09-2020
Disco Danny Screenshot
01-09-2020

Disco Danny

O Disco Danny

Wyposażony w Golden Multiplier i Free Spins, gniazdo wideo Disco Danny jest 3-bębnową, 3-rzędową grą wyprodukowaną przez NetEnt, która przenosi Cię z powrotem na arenę tańca groovy z lat 70-tych. Księżycowa gra jest wyposażona w wielopoziomowe, dodatkowe obroty, o których można przeczytać więcej w recenzji Disco Danny slotu.

Disco Danny Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra oferuje szeroki wachlarz możliwości zakładów, w których można obstawiać od 0,10 do 75 monet na obrót. Minimalna wartość to zawsze 0,02 monety, więc możesz odpowiednio grać w strategię zakładów.

Z głównym celem, aby zmienić przeciętnego gracza w króla parkietu, jest to klasyczna gra, w której trzeba dopasować 3 symbole tego samego rodzaju, aby aktywować tabelę wygranych. Ten cel jest jednakowo podkreślony w grze Disco Danny Free Play, gdzie wszystkie stawki i zwycięzcy są wyświetlane w monetach demo.

Kiedy Złota Kula Dyskotekowa wyląduje na bębnie ustawionym w dowolnym momencie kursu głównego, uruchomisz funkcję bonusu Disco Danny i otrzymasz natychmiastową wygraną. Z drugiej strony, będziesz potrzebował 3 takie, aby móc za darmo kręcić kołowrotkami.

Każda Złota Piłka Disco zebrana w trybie darmowych obrotów dodaje do całkowitej wygranej i resetuje liczbę obrotów z powrotem do 3. Aby przejść do następnego poziomu, gracze powinni zebrać 9 piłek, czyli wypełnić cały ekran.

W ciągu 5 poziomów, można dostać swój rowek na i ostatecznie zwiększyć równowagę 1x, 2x, 3x, 5x, lub 10x stawka. Prawdopodobieństwo zdobycia Disco Danny Dużej wygranej jest znacznie większe, gdy przejdziesz do następnego poziomu.

Fakty o grze

data wydania 01-09-2020
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 3,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 Złote Kulki dyskotekowe, aby aktywować 5-poziomowy tryb Free Spins Disco Danny z mnożnikiem rosnącym. Funkcja ta jest dostosowana dla graczy celujących wysoko i opiera się na najlepszych ruchach, aby jak najbardziej cię przekonać, tak jak to robią mnożniki wygranych w slocie Dafabet Megaways.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Disco Danny, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Disco Danny?

Samouczek dla slotu Disco Danny pozostaje do zatwierdzonego współczynnika RTP w zakresie od 96,04% do 96,93%. Oficjalna informacja wskazuje na dużą zmienność z częstotliwością uderzeń 14,00%.

Końcowe pomysły na temat Disco Danny

Funk trafia na maksimum, więc tylko od Ciebie zależy, kiedy weźmiesz lakier do włosów i pociągniesz za włosy. Wskazówki, które wprowadziliśmy w recenzji Disco Danny powinny pomóc Ci podjąć decyzję, czy spróbować tej prostej i nieskomplikowanej gry, czy też poszukać czegoś innego do przeżycia. Podsumowując, gra jest polecana początkującym graczom i może służyć jako miła przystawka dla doświadczonych graczy.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry