Rage of the Seas
Release 17-09-2020
Rage of the Seas Screenshot
17-09-2020

Rage of the Seas

O Rage of the Seas

Słona piracka gra firmy NetEnt, slot wideo Rage of the Seas jest wyposażony w symbole Land Boost, które wyzwalają darmowe obroty i 5 losowych modyfikacji. Jest to 5-bębnowa 4-rzędowa gra z 1,024 do 5,488 liniami płatniczymi, z których można przeczytać więcej w recenzji Rage of the Seas slot.

Rage of the Seas Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zarówno w grach na prawdziwe pieniądze, jak i w grze Rage of the Seas Free Play, 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju aktywuje tabelę wygranych. Naturalnie, istnieje kilka tematycznych ikon, w których Cameron-Diaz-brunette-lookalike ma najwyższą ocenę wypłaty.

Po wylądowaniu na kołowrotkach 2, 3 lub 4 symbol Boost uruchamia funkcję Boost, a małpa otwiera zamknięte okno nad kołowrotkiem, gdzie ten symbol wylądował. Jest to atrakcyjna wizualnie sekwencja, która rozszerza zestaw kołowrotków do 7 rzędów, przyznając również 4 Spingi Funkcjonalne.

Zasadniczo, Feature Spins są płatnymi spinami z już aktywowanym losowym modyfikatorem. Podczas tych spinów można złapać więcej symboli bonusowych Rage of the Seas, aby rozwinąć zestaw kołowrotków jeszcze wyżej, przyznając kolejną partię 4 spinów z nowym modyfikatorem. Dzięki trybowi rozszerzonych kołowrotków, gracze będą mieli do 1.792, 3.136 lub 5.488 sposobów na otrzymanie zapłaty, jeśli aktywowane są 1, 2 lub 3 kołowrotki.

Z ustami pełnymi przypadkowych modyfikatorów musimy po prostu wyjaśnić, o co w tym zamieszaniu chodzi. Tak więc, każdy z nich ma swoją własną flagę sygnalizującą, która z nich jest aktualnie używana. Gracze otrzymają 1×1 Spreading Wilds na bębnach 2, 3 lub 4 oraz 2 zwykłe Wilds umieszczone na losowych pozycjach.

Co więcej, kołowrotki 2, 3 lub 4 mogą być wzbogacone o 1×4 Stacked Wilds, a Multipleier podwaja wszystkich zwycięzców. Wreszcie, Mini Reel Upgrade usuwa butelki i kierownice, podczas gdy Mini Reel Upgrade pozostawia Ci kolejną parę symboli o niższej ocenie wygranej. Dzięki temu zbliżysz się do Rage of the Seas Dużej wygranej 1.000 monet.

Fakty o grze

data wydania 17-09-2020
Linie wypłat 5488
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Darmowe obroty Rage of the Seas mogą być aktywowane dwukierunkowo: najpierw spróbuj zebrać wszystkie 3 symbole wzrostu lub upewnij się, że złapałeś 3, 4 lub 5 rozproszeń i wziąłeś 5, 8 lub 12 dodatkowych obrotów. W całej funkcji, bębny są w pełni rozszerzone i wzbogacone o 3 losowe modyfikatory.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Rage of the Seas, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Rage of the Seas?

Rekomendacja dla slotu Rage of the Seas pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,04%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Rage of the Seas

Samouczek Rage of the Seas pokazał ciekawy tytuł z chwytliwą grafiką i atrakcyjną rozgrywką. Modyfikatory kołowrotków i zdarzenia losowe z pewnością poprawią wrażenia, choć pula nagród nie jest czymś, czym chwali się notoryczny karaibski maruder. Jeśli lubisz przygody morskich rajdowców, upewnij się, że po zakończeniu tej gry przyjrzysz się bliżej grze Skulls Up! online slot.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry