Temple of Wealth
Release 6 dni temu
Temple of Wealth Screenshot
6 dni temu

Temple of Wealth

O Temple of Wealth

Gniazdo wideo Temple of Wealth Play'n Go zabierze Cię do zdalnej świątyni pełnej niewyobrażalnych skarbów. Zgodnie z oczekiwaniami, gracze skorzystają na Wilds, Scatterters i Free Spins, a progresywny jackpot stanowi szczyt tej azjatyckiej gry o tematyce. Recenzja slotów Temple of Wealth powie Ci również więcej o Gold Reels i Mystery Symboli.

Temple of Wealth Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to 5-bębnowa gra 3-rzędowa 243-liniowa, w której musisz dopasować 3 lub więcej takich samych symboli przed jakąkolwiek konsultacją z tabelą płac. Po przeczytaniu tutorialu Temple of Wealth, gracze, którzy chcą rozpocząć grę, muszą również posiadać strategię zakładów, która zawiera zakłady od 0,10 do 100 monet na rękę w nominałach od 0,01 do 10.

Przez cały czas trwania gier bonusowych Temple of Wealth, gracze będą korzystać z Mystery Symboli, nawet jeśli nie ma możliwości ponownego uruchomienia dodatkowych obrotów. Graczom szukającym nieokreślonego ciągu gier płatnych przez kasyno zaleca się wypróbowanie Beat the Beast: Kraken’s Lair slot.

Po pojawieniu się, Symbole Tajemnic mogą zamienić się w kleiste symbole i pozostać na kołowrotkach. Ponadto, mogą one rozłożyć 1 symbol pionowo w górę lub w dół pomiędzy rundami, aby w końcu pokryć całą szpulę przed zniknięciem. Przed obliczeniem zwycięzców, ujawnią się one jako ten sam symbol.

Przy każdym płatnym obrocie, gracze mają szansę na zdobycie Temple of Wealth Dużej wygranej. Przypadkowo każdy kołowrotek może zamienić się w złotą szpulę, czekając na wylądowanie Dzikiego. Kiedy to nastąpi, otrzymasz progresywny jackpot. Im wyższy zakład, tym większa szansa na zdobycie Grand, Major, Minor lub Mini Jackpota.

Wszystkie wyżej wymienione pobyty pozostają w grze Temple of Wealth Free Play, ale można by poprosić o praktyczne wykorzystanie zdobytych tam monet demo. To prawda, nie można ich użyć do zakupu samochodu, ale są więcej niż w porządku dla graczy, którzy chcą się tylko nauczyć jak wygrać jackpota.

Fakty o grze

data wydania 17-09-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 lub więcej rozproszeń, aby uruchomić tryb Free Spins Temple of Wealth. Przed uruchomieniem tej funkcji, gracze muszą wybrać 1 z 6 możliwych opcji, które ostatecznie określają liczbę pierwszych darmowych gier. Zdefiniujesz także liczbę Tajemniczych Symboli dodawanych do zestawu kołowrotka. Masz szczęście? Niech Mystery Pick powie te liczby i weźmie je z dostępnej puli.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Temple of Wealth, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Temple of Wealth?

W recenzji Temple of Wealth jest mowa o zatwierdzonym współczynniku RTP, a oficjalne informacje od 84,21% do 96,17% mówią o modelu matematycznym o wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Temple of Wealth

Cała seria, do której należy slot Temple of Wealth, opiera się na progresywnych jackpotach jako sprawdzonym narzędziu generującym zyski dla wszystkich uczestników łańcucha. Różnice pomiędzy grami są oczywiste i mamy nadzieję, że każdy tytuł znajdzie publiczność, na którą wyraźnie zasługuje. Dla fanów progresywnych gier o tematyce azjatyckiej, ten jest zdecydowanie polecany.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry