Gorilla Kingdom
Release 23-04-2020
Gorilla Kingdom Screenshot
23-04-2020

Gorilla Kingdom

O Gorilla Kingdom

Gniazdo wideo Gorilla Kingdom to najnowsza oferta od czołowego dewelopera NetEnt. Jest to szybka, pięciobębnowa, czterorzędowa gra, która zapewnia ponad tysiąc różnych sposobów na wygraną! Umieszczona w parnej dżungli, gra ma duży potencjał płatniczy i funkcje bonusowe, które sprawiają, że wszystko jest interesujące. Jedną z głównych cech bonusowych gry Gorilla Kingdom jest dość unikalna funkcja transformacji symboli. Odkryj szczegóły tego i więcej w naszym pełnym przeglądzie slotów Gorilla Kingdom.

Gorilla Kingdom Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gorilla Kingdom jest ustawiony na siatce 5×4 i pozwala postawić od 0,10 do 350 euro. Za jeden obrót, największy możliwy jackpot, jaki możesz wylądować to 4,096x Twoja stawka. Istnieje dziesięć różnych symboli płatniczych, które obejmują karty królewskie J-A oraz mieszankę zwierząt dżungli.

Do większości symboli potrzebne są trzy takie, aby wygrać. Jednak w przypadku symboli premium, do połączenia potrzebne są tylko dwa. Do symboli Premium należą: róg, lamparcik i najlepiej płatny symbol - goryl.

Podczas gdy w Gorilla Kingdom nie ma dzikich zwierząt, w Gorilla Kingdom są one dołączone, aby utrzymać interesujące rzeczy. W trakcie gry natkniesz się na rzadki niebieski diament, wylądujesz trzy z nich na obrotach i odblokujesz darmowe obroty Gorilla Kingdom.

Podczas trybu darmowych obrotów, otrzymasz dziesięć, piętnaście lub dwadzieścia darmowych obrotów, w zależności od tego, ile diamentów wylądowałeś. Tryb bonusowy Gorilla Kingdom wprowadza maski goryla, które dodają do zwierzęcego totemu po prawej stronie siatki. Każdy symbol zwierzęcia na totemie ma sześć slotów, które muszą być wypełnione, aby przekształcić wszystkie te symbole w goryle i dodać dwa dodatkowe obroty.

Jeśli będziesz miał szczęście podczas trybu darmowych obrotów, możesz potencjalnie zamienić wszystkie symbole zwierząt w goryle, dając Ci świetną okazję do wygranej lub dwóch! Będziesz mógł również rozszerzyć swoje darmowe obroty, lądując w kolejnych miejscach podczas rundy bonusowej.

Fakty o grze

data wydania 23-04-2020
Linie wypłat 1024
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gorilla Kingdom posiada rozrzutniki, które odblokowują wolne obroty. Podczas darmowych spinów będziesz mógł również przekształcać symbole w wysoko płatnych goryli.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Gra jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi, w tym z systemami Android i iOS.

Jaki jest współczynnik RTP z Gorilla Kingdom?

Na razie nie jest znany dokładny RTP gry, ale uważa się, że będzie on wynosił około 96%. Kiedy demo jest dostępne do gry, możesz je sprawdzić sam.

Końcowe pomysły na temat Gorilla Kingdom

Choć może nie jest to najbardziej przełomowy slot wideo, to jednak gra Gorilla Kingdom daje wiele radości. Wszystko w tej grze wygląda fantastycznie, jak można by się spodziewać po tytule NetEnt. Co więcej, dźwięki i animacje naprawdę pomagają wzbogacić atmosferę gry.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to gra podstawowa jest wystarczająco prosta i daje duże szanse na wygraną. To właśnie w trybie obrotów bonusowych gra toczy się naprawdę do życia. Tutaj wprowadzasz do funkcji przekształcania symboli, gdzie możesz zamienić inne zwierzęta na najlepiej płatny symbol w grze. Z pewnością podobała nam się gra i polecamy ją, jeśli szukasz ekscytującej przygody w dżungli.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry