Jumanji
Release 2018
Jumanji Screenshot
2018

Jumanji

O Jumanji

Jumanji to nie jest gra, w którą grasz, ale przeżyjesz! Świat dowiedział się o tej katastrofie na tablicy w 1995 roku oczami Alana Parisha, zinterpretowanego przez geniusza późnej komedii - Robina Williamsa i NetEnta, ożywia doświadczenie z Jumanji slotem online. Jest to 5-bębnowa maszyna 3-rzędowa z 4 funkcjami bonusowymi, w tym unikalną grą planszową. Skorzystasz również z darmowych spinów, nagród pieniężnych, dodatkowych rzutów kostkami i funkcji tajemniczości. Dowiedz się więcej w przeglądzie slotów Jumanji.

Jumanji Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Podczas gdy główne zadanie pozostaje prawie takie samo jak w wielu innych klasycznych gniazdach, 5 bębnów ma nieco inną formę geometryczną niż ta, którą widziałeś. Tym razem otrzymasz bazę z 3-4-5-4-4-3 symbolami, które płacą od lewej strony.

Jeśli chodzi o strategię obstawiania, istnieje do 10 poziomów z nominałem monety od 0,01 do 2,00 kredytów. W związku z tym możesz obstawiać od 0,01 aż do 200 kredytów za obrót.

Twój wybór nie będzie miał wpływu na tabelę wypłat, ponieważ wszystkie wygrane są wyświetlane w monetach. Zwierzęta z dżungli to zwierzęta o najwyższym wskaźniku wypłat i 5 lwów może zabrać Cię Jumanji Duże zwycięstwo 140 monet.

Odpowiednio, nosorożec, krokodyl i pelikan płacą maksymalnie 50, 30 i 25 monet, podczas gdy symbole królewskie oferują jedynie komfortowe nagrody w wysokości od 2 do 10 monet za kombinacje od 3 do 5 meczów.

Ten sam zestaw zasad jest stosowany w Jumanji Free Play, gdzie można również spotkać Wilds, które zastępują wszystkie ikony oprócz Scatter. Pamiętaj, że wygrane w wyżej wymienionym trybie są obliczane w kredytach demo i możesz wykorzystać je wszystkie, aby nauczyć się, jak wygrać.

Teraz jest maksymalnie 4 bonusowe modyfikatory kołowrotka: Nagrody Sticky Vines ponownie obraca się wszystkimi zwycięskimi symbolami i Wilds przyklejone do swoich pozycji, Monsoon Wilds pokrywają 1 nasz 2 kołowrotek z Wilds, Monkey Mayhem losowo tasuje wszystkie symbole, aby stworzyć gwarantowane zwycięstwo, podczas gdy Wild Stampede dodaje 4 do 9 Wilds w stemplu nosorożców.

Fakty o grze

data wydania 2018
Linie wypłat 10
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 140
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Po pojawieniu się 3, 4 lub 5 rozrzutników, aktywujesz funkcję Jumanji Bonus Game i otrzymujesz 6, 7 lub 8 Rolli z kośćmi. Kiedy token wyląduje w miejscu, w którym znajdują się tryby Jumanji Free Spins, aktywujesz odpowiednią dodatkową grę. Mianowicie, Vines Free Spins pochodzi z 10 gier i zawsze aktywnych re-spins i Wilds, Monsoon Free Spins mają 7 rund z Monsoon Wilds, 6 Monkey Free Spins mają taką samą mechanikę tasowania jak jego regularny odpowiednik, tak jak 5 Stampede Free Spins.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Jumanji, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Jumanji?

Rekomendacja dla slotu Jumanji pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 96,33%, gdzie oficjalna informacja sugeruje niską zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Jumanji

Oprócz bonusów opisanych w samouczku Jumanji, będziesz się również cieszyć z funkcji tajemniczości, wygranych monet i dodatkowych rolek, co w sumie sprawia, że ta gra to więcej niż zalecane rozwiązanie dla twojej jakościowej rozrywki.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry