Monkey’s Gold xPays
Release 19 dni temu
Monkey's Gold xPays Screenshot
19 dni temu

Monkey’s Gold xPays

O Monkey’s Gold xPays

Wybierz się na spotkanie z Monkey King i odkryj jego bogactwo, grając w Monkey's Gold xPays online slot od dewelopera No Limit City. Slot obraca się wokół systemu xPays, który zwiększa potencjał wygranej gracza i oferuje kilka ogromnych nagród za każdym razem, gdy wygrasz. Z maksymalnym jackpotem 12 683 razy większym niż Twoja stawka, jest to slot, w który warto grać. Wszystkie szczegóły dotyczące gry możesz znaleźć w naszej recenzji dotyczącej slotów Mokney's Gold xPays.

Monkey’s Gold xPays Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Monkey’s Gold xPays jest ustawiona na siatce 6×6, która nie wykorzystuje tradycyjnych linii wypłat ani sposobów na wygraną. Zamiast tego, za każdym razem, gdy gracz wyląduje na trzech lub więcej pasujących symbolach łączących się z pierwszego bębna, system xPays uruchamia się.
Zanim jednak do tego dojdziemy, musisz najpierw wybrać zakład na jeden obrót. No Limit City oferuje szeroki wachlarz opcji zakładów, z minimalną stawką 0,20 € i maksymalną 100 €. Wybierz zakład, a następnie naciśnij play, aby rozpocząć, lub możesz zaprogramować funkcję autoplay. Gdy tylko bębny zaczną się obracać, masz do dyspozycji dziesięć zwykłych symboli i kilka symboli bonusowych Monkey’s Gold xPays.
Regularnie wypłacane symbole składają się z królewskiej karty A-J, trzech żarzących się kamieni i kilku rzeźbionych głów. Czerwona maska jest najwyżej opłacaną częścią partii i choć sama w sobie nie daje dużej wygranej, to w połączeniu z innymi cechami może dać dużą wygraną.
Pierwszym z symboli bonusowych jest joker, który jest łatwy do zauważenia jako duże „w”. Ten specjalny symbol zastąpi dowolny inny zwykły symbol w grze, pomagając w tworzeniu wygranych. Główną cechą bonusową tego slotu jest funkcja xPays, która jest uruchamiana przy każdej wygranej. Zwycięskie symbole zostaną ulepszone do następnego symbolu w tabeli wypłat, a pozostałe symbole na siatce zostaną zastąpione.
Istnieją również olbrzymie symbole 2×2 lub 3×3, które mogą pojawić się w całej grze, zwiększając Twoje wygrane i tworząc jokery w dowolnych pustych miejscach wokół nich. Jest też scatter, który zapewni Ci dziesięć darmowych spinów Monkey’s Gold xPays, jeśli wylądujesz trzy w dowolnym miejscu na planszy.
Podczas darmowych spinów, dodatkowe scatter’y zapewnią po trzy kolejne spin’y, a bonus mnożnikowy jest aktywny. Zanim rozpoczną się obroty, zwijana jest matryca, aby określić, czy mnożnik zwiększa się o jeden, dwa lub trzy razy za każdą wygraną.

Fakty o grze

data wydania 06-10-2022
Linie wypłat 0
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,268,300
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo jest wyposażone w system xPays, gdzie każda wygrana uaktualnia zwycięskie symbole i powoduje zresetowanie siatki. Dostępne są także gry typu wild, scatter i darmowe obroty oraz mnożnik wygranej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, slot jest doskonale zoptymalizowany dla użytkowników systemów Android i iOS.

Jaki jest współczynnik RTP w Monkey's Gold xPays?

Ta gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,02%. Zmienność jest średnia.

Końcowe pomysły na temat Monkey’s Gold xPays

Slot wideo Monkey’s Gold xPays to świetna zabawa i połączenie ciekawej funkcji xPays z bardziej tradycyjnymi bonusami, takimi jak darmowe obroty, multiplikatory i dziki. Lubiliśmy spędzać czas grając w tę grę i ma ona wiele do zaoferowania graczom, z dużym potencjałem wygrywania i mnóstwem zabawy w kręceniu kołowrotkami. Wypróbuj darmowe demo już dziś, aby zobaczyć co myślisz.

Kolejne nowe wydania Nolimit City
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier