Van Helsing’s Book of the Undead
Release 10-2023
Van Helsing’s Book of the Undead Screenshot
10-2023

Van Helsing’s Book of the Undead

O Van Helsing’s Book of the Undead

Dołącz do pierwszego w długiej linii słynnych łowców wampirów w jego mrocznej i zdradzieckiej przygodzie do zrujnowanego Transylwańskiego zamku hrabiego Draculi w Van Helsing’s Book of the Undead slocie online 1x2 Gaming. Z fiolkami świętej wody, podróżuj przez nawiedzoną krainę, aby wziąć do 5000x stawkę. Dowiedz się o co chodzi i uzyskaj kilka wskazówek w recenzji slotu Van Helsing’s Book of the Undead.

Van Helsing’s Book of the Undead Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

To jest ta gra, której wszyscy najbardziej się obawiali, jak śmiało stwierdził dostawca. Naszym zadaniem jest sprawdzenie, czy tutorial Van Helsing’s Book of the Undead jest wierny tym słowom, więc zacznijmy od kilku podstaw.

Gra wykorzystuje standardowe 5-bębnowe 3-rzędowe ustawienie z 10 stałymi liniami i różnymi kombinacjami zakładów. W zależności od Twojej strategii zakładów, bank zajmuje się banknotami od 0.10 do 50 na rękę. W grze Van Helsing’s Book of the Undead Free Play, wszystko co zainwestujesz i zarobisz będzie się liczyło jako demo monet, co jest dobrym sposobem dla początkujących graczy na nauczenie się jak wygrać bez dawania prawdziwych pieniędzy.

Wygrywasz dopasowując symbole na liniach wypłat, które do tej pory powinny być bardziej niż jasne. Tradycyjna rozgrywka jest często omijana na rzecz atrakcyjniejszych sposobów otrzymywania pieniędzy, a my możemy zasugerować coś w rodzaju slotu Neon Rush Splitz, aby przyprawić otuchę.

Tutaj zarówno symbole, jak i mechanika są klasyczne, ale nie oznacza to, że nie znajdziesz zbyt wiele zabawy, zwłaszcza jeśli będziesz gonił za Van Helsing’s Book of the Undead Big Win o 5000x stawkę. Stanie się to, gdy 5 twoich awatarów pojawi się na aktywnej linii wypłat.

Przedstawione symbole mają wyższą ocenę wypłaty niż royals i czasami wystarczy para, aby stworzyć coś użytecznego. Twoja kusza, woda święcona, Księżniczka Wampirów i Łowca są tego rodzaju, w przeciwieństwie do innych ikon, które wymagają co najmniej 3 zapałek. Ogólnie rzecz biorąc, można wziąć od 5x do 5000x zainwestowanych pieniędzy, w zależności wyłącznie od Twojego szczęścia.

Fakty o grze

data wydania 10-2023
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Bardziej niż kiedykolwiek, Rozdrabniacze mają moc, aby pomóc Ci pokonać wroga i zarobić kilka błyszczących monet na drodze. Kluczem jest zebranie 3, 4 lub 5 Rozrzutników i otrzymanie wypłat w wysokości 20, 200 lub 2.000 monet. Co więcej, otrzymasz partię 10 Van Helsing’s Book of the Undead Free Spins. Podczas tej funkcji, niestandardowy symbol zostanie losowo wybrany jako Specjalny Symbol Rozszerzający, aby pomóc Ci zdobyć więcej zwycięzców w Bonusie Van Helsing’s Book of the Undead.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach 1×2 Gry za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Van Helsing’s Book of the Undead, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Van Helsing’s Book of the Undead?

Recencja Van Helsing’s Book of the Undead pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 95,80%, gdzie oficjalne informacje wskazują na średnią zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Van Helsing’s Book of the Undead

Z Wild Scatters i wystarczająco dużo re-triggerable darmowe gry, Van Helsing’s Book of the Undead slot skierowany jest do młodszych fanów horrorów. Jeśli jesteś jednym z nich, spróbuj.

Kolejne nowe wydania 1x2 Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier