Rising Tiger (Sheng qi de Laohu)
Release 17 dni temu
Rising Tiger (Sheng qi de Laohu) Screenshot
17 dni temu

Rising Tiger (Sheng qi de Laohu)

O Rising Tiger (Sheng qi de Laohu)

Łącząc przygodę w podróży w czasie z Dalekiego Wschodu z Bonus Spins i funkcją Rising Tiger Jackpot, Greentube zaprasza do wypróbowania slotu online Rising Tiger (Sheng qi de Laohu) i zebrania bezcennych skarbów. Gracze skorzystają również z funkcji Free Spins, Bonus Spins i Multipliers, więc przeczytaj recenzję z Rising Tiger (Sheng qi de Laohu), aby uzyskać głębszy wgląd i sprawdzone wskazówki.

Rising Tiger (Sheng qi de Laohu) Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to 5-bębnowy 3 rzędowy slot AllPay z liniami płatniczymi, w którym możesz dostać się do tabeli płac ze zwycięzcami stworzonej zarówno od najbardziej lewego jak i prawego boku. Gracze, którzy wypróbowali już video slot Rock the Cash Bar, doświadczą tej samej mechaniki i nadal będą cieszyć się atrakcyjną wizualnie i zróżnicowaną scenerią. Ponadto, Rising Tiger (Sheng qi de Laohu) Free Play jest również zaprogramowany dla Twojej większej wygody.

Zbierz 5+ ikony Złotego Sztabki, które pojawiły się w dowolnym miejscu w celu wyzwolenia Wyboru funkcji. Ta funkcja pozwala na wybór pomiędzy funkcjami Rising Tiger (Sheng qi de Laohu) Free Spins i Bonus Spins. Pierwsze z nich to 10 darmowych gier, w których czerwone sztabki dają natychmiastowe nagrody pieniężne równe łącznej wartości wszystkich ikon, które faktycznie wyzwoliły ten tryb.

W funkcji Bonus Spins otrzymasz 6 dodatkowych obrotów, w których czerwone wlewki zakładają tę samą rolę, którą wyjaśniliśmy już powyżej. Po zakończeniu tej funkcji, aktualna wygrana bonusowa zostanie zwiększona o 2x za każdą zieloną sztabkę pozostałą na zestawie kołowrotków.

Ponadto, Wygrana Bonusowa może zostać ponownie uruchomiona, ponieważ możliwe jest wygranie dodatkowych Obrotów Bonusowych, jeśli pojawi się ikona +1. Na koniec, gracze, którym uda się wypełnić cały układ czerwonym, zielonym lub złotym wlewkiem, zostaną nagrodzeni Grand Jackpotem.

Fakty o grze

data wydania 08-09-2020
Linie wypłat 1024
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy jedna lub więcej ikon Yin-Yang pojawia się w dowolnym miejscu zestawu kołowrotka, gra może uruchomić funkcję bonusu Rising Tiger (Sheng qi de Laohu). W ten sposób gracze mogą odebrać nagrodę Mini, Minor, Major lub Grand Jackpot. Skorzystasz także ze Złotych Wlewków, zwłaszcza jeśli 5 meczów wyląduje na planie z możliwością gry w sposób opisany powyżej. Z pewnością może ona poprowadzić najszybszą drogę do Rising Tiger (Sheng qi de Laohu) Dużej wygranej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Greentube za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone ani pliku Android .apk dla gry Rising Tiger (Sheng qi de Laohu). Aby dowiedzieć się, jak wygrać, można grać dla zabawy lub od razu zacząć obstawiać na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Rising Tiger (Sheng qi de Laohu)?

Recension dla slotu Rising Tiger (Sheng qi de Laohu) zostanie uaktualniony o zatwierdzony współczynnik RTP tak szybko jak to możliwe. Informacja ze strony internetowej wydawcy oznacza tytuł o niskiej lub średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Rising Tiger (Sheng qi de Laohu)

Gry z tej specyficznej lokalizacji geograficznej, jak pokazano w samouczku Rising Tiger (Sheng qi de Laohu), są zawsze pełne złotych i błyszczących monet. Jedyną różnicą jest motyw przewodni i tutaj otrzymasz atrakcyjny i polecany najszerszej publiczności. Wystawmy ten tytuł na próbę czasu i zobaczmy czy przeciętny gracz stanie się milionerem z 1 na 4 nagrody jackpot.

Kolejne nowe wydania GreenTube
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry