Star Bounty
Release 15 dni temu
Star Bounty Screenshot
15 dni temu

Star Bounty

O Star Bounty

Wybuchnij w kosmos i upoluj międzygalaktycznych złoczyńców w slocie online Pragmatic Play Star Bounty. Ta gra ma wysoki potencjał wygranej z maksymalnym jackpotem w wysokości 25.000x Twoja stawka i mnóstwo funkcji bonusowych. Jeśli masz ochotę zagrać w epickiej przygodzie sci-fi, masz swoje życzenie. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Star Bounty dotyczącej slotów.

Star Bounty Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Star Bounty jest ustawiona na sześciu bębnach i czterech rzędach w układzie sześciokątnym. Istnieje 4096 sposobów na wygraną, a za kołowrotkami można obserwować tło panoramy planety z latającymi statkami kosmicznymi i dziwnymi budynkami.
Zanim zaczniesz grać, wybierz zakład z przedziału od 0,20 € do 100 €. Po ustawieniu możesz nacisnąć play lub wybrać funkcję autoodtwarzania, aby ustawić obracanie się bębnów. W slocie video Star Bounty wszystkie wygrane uruchamiają funkcję lawinową, zwycięskie symbole znikają, a nowe spadają, prowadząc do zwycięstw łańcuchowych. Aby wygrać, musisz mieć trzy lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach od lewej do prawej.
Symbole obejmują karty królewskie A-J, cztery symbole mid pay i cztery wysokopłatne znaki. Istnieją również trzy symbole bonusowe Star Bounty, które zwiększają Twoje szanse na wygraną. Pierwszym z nich jest joker, który zastąpi inne symbole w kombinacji, co pomoże Ci stworzyć wygraną. Znajduje się on na wszystkich bębnach z wyjątkiem pierwszego i zastąpi każdy zwykły symbol.
Jest też joker rakietowy , który pojawia się na dwóch, trzech i czterech bębnach. Za każdym razem, gdy pojawi się na ekranie, będzie strzelał do przypadkowych symboli, zmieniając je w dzikie. Ostatnim symbolem bonusowym jest scatter, który odblokowuje rundę Star Bounty wolnych obrotów. Trzy lub więcej rozproszeń w dowolnym miejscu na bębnach spowoduje uruchomienie tej funkcji bonusowej.
Przed rozpoczęciem darmowych obrotów, scatter’y blokują się na ekranie, a bębny ponownie się obracają. Odpowiedzi są kontynuowane, aż do momentu, gdy nie pojawią się nowe scattersy. Na końcu respinsów, liczba scatter’ów na ekranie jest liczbą otrzymanych darmowych obrotów. Może ona wzrosnąć maksymalnie do 24. Podczas darmowych obrotów, jokery mogą zawierać 2x lub 3x mnożnik, aby zwiększyć wygraną, którą pomagają utworzyć.

Fakty o grze

data wydania 03-09-2020
Linie wypłat 4096
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Star Bounty specjalne funkcje obejmują dziki, rozproszenie i swobodne obroty. Istnieje również rakieta jokery, która może zmienić losowe symbole w dzikie, a podczas wolnych obrotów, jokery mogą zawierać mnożniki wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Pragmatic Play zoptymalizował Star Bounty do gry mobilnej, możesz cieszyć się grą na wielu różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Star Bounty?

Ten slot ma wskaźnik RTP 96,6%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Star Bounty

Star Bounty odbywa się w dość wyjątkowej scenerii dla slotów online i daje graczom szansę na realizację ich marzeń o byciu międzygalaktycznym łowcą nagród. Podczas kręcenia kołowrotkami, jest mnóstwo zabawy i ciekawych funkcji bonusowych, które zwiększają Twoje szanse na wygraną i pomagają Ci w zadaniach. Jeśli chcesz zagrać za darmo, daj demo już dziś i zobacz, co myślisz o grze.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry