Neptune’s Riches Ocean of Wilds
Release 17-11-2022
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
17-11-2022

Neptune’s Riches Ocean of Wilds

O Neptune’s Riches Ocean of Wilds

Udaj się do podwodnego królestwa Neptuna, grając w najnowszą wersję Just For the Win, Neptune’s Riches Ocean of Wilds slot online. Ta gra odbywa się pod morzem, gdzie będziesz miał okazję odkryć mnóstwo ukrytych skarbów i maksymalny jackpot w wysokości 25.000x Twoja stawka. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej pełnej recenzji Neptune’s Riches Ocean of Wilds slotu.

Neptune’s Riches Ocean of Wilds Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gdy po raz pierwszy załadujesz Neptune’s Riches Ocean of Wilds, powita cię prosta siatka 5×3 z pięcioma bębnami, trzema rzędami i dwudziestoma liniami płatniczymi. Dookoła ciebie, widoki i dźwięki oceanu wypełniają ekran.
Możesz nacisnąć play lub ustawić autoplay dla większej wygody, ale najpierw będziesz chciał wybrać zakład. Just For the Win udostępnił opcje zakładów w wysokości od 0,20 do 10 euro, abyś mógł postawić zakład na jeden obrót.
Gdy zaczniesz obracać bębny, będziesz chciał wylądować trzy lub więcej pasujących symboli na jednej z linii wypłat. W ofercie znajduje się dziewięć zwykłych symboli, na które należy zwrócić uwagę, a wśród nich królewskie karty A-J, pierścienie, koniki morskie, bransoletki, korony i monety Neptuna. Monety Neptuna wypłacają tylko za dwa na jednej linii, ale możesz wylądować dużą wygraną 15x swoją stawkę, jeśli wylądujesz pięć.
Neptune’s Riches Ocean of Wilds symbole bonusowe składają się z jokerów, a rozrzucone są w postaci złotego trójzębu. Jokery zastępują wszelkie inne symbole i w tym slocie pojawiają się ułożone na całym bębnie. Jokery mogą również posiadać bonusy mnożnikowe w niektórych funkcjach gry.
Symbol scatter odblokowuje rundę darmowych obrotów Neptune’s Riches Ocean of Wilds. Gracze otrzymują pięć darmowych obrotów, jeśli wylądują trzy scattery na jednym obrocie. Podczas tej rundy, na ostatnim bębnie pojawia się stos jokerów, a każdy z nich posiada mnożnik od 1x do 10x. Każdy obrót, stos przesunie się o jedno miejsce w lewo, a gdy dotrze do końca, gracze otrzymają szansę na obrócenie koła premiowego, które może dać więcej darmowych obrotów, nagród pieniężnych i innych.

Fakty o grze

data wydania 17-11-2022
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Neptune’s Riches Ocean of Wilds gniazdo wideo zawiera dziki, rozproszenie i darmowe obroty. Znajdują się tam również dziki multiplikator, specjalny dziki bonus i wiele innych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra jest zoptymalizowana do gry mobilnej i można się nią cieszyć na różnych urządzeniach, bez konieczności pobierania czegokolwiek.

Jaki jest współczynnik RTP z Neptune’s Riches Ocean of Wilds?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,15%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Neptune’s Riches Ocean of Wilds

Gra Neptune’s Riches Ocean of Wilds łączy w sobie kilka zabawnych funkcji z wysokim potencjałem wygrywania. Projekt gry jest dość kojący, a ty będziesz się bardzo cieszyć Królestwem Neptuna, zwłaszcza jeśli uda ci się zabrać do domu niektóre z jego bogactw. Z dużym maksymalnym jackpotem i mnóstwem funkcji bonusowych, gracze będą mogli cieszyć się grą i wracać po więcej. Wypróbuj darmowe demo, aby wypróbować funkcje slotu dla siebie.

Kolejne nowe wydania Just For The Win
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier