Crystal Mirror
Release 20-08-2022
Crystal Mirror Screenshot
20-08-2022

Crystal Mirror

O Crystal Mirror

Lustro, lustro na ścianie Red Tiger Gaming jest wyposażone w Nudging Stacked Wilds, innowacyjne bębny lustra i Free Spins z Sticky Stacked Wilds z Crystal Mirror gniazdo online. Jest to 6-bębnowa, 4-rzędowa, 20-liniowa gra, o której możesz przeczytać więcej w recenzji Crystal Mirror slotu.

Crystal Mirror Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Istnieje jedna funkcja definiująca, która sprawia, że samouczek Crystal Mirror jest bogatszy niż recenzje zwykłych gier. Oczywiście, mówimy tu o innowacyjnym trybie Mirror Reels, który rozdziela bębny na połowę. W ten sposób bębny 1 i 6 będą zawsze miały te same symbole, co w przypadku bębnów 2 i 5, a także 3 i 4.

Umieszczając pierwsze 3 bębny dosłownie w lustrze wykonanym z drugiej części zestawu, gra wygląda raczej inaczej niż tradycyjne tytuły i bije w głowę takie jak slot Extra Chilli, jeśli weźmiemy pod uwagę coś, czego gracze nigdy wcześniej nie próbowali.

Wciąż jednak istnieje klasyczna funkcja stosowana przy aktywacji tabeli płac: 3 lub więcej tego samego rodzaju symbole umieszczone na sąsiednich bębnach od lewej strony wystarczą, abyś był szczęśliwy.

Gracze zawsze mogą liczyć na Wildy, gdy próbują stworzyć zwycięską kombinację. Wildy mogą się rozszerzyć, aby pokryć wszystkie 4 pozycje na zestawie kołowrotkowym, a ich unikalny sposób lądowania sprawia, że są Nudge Wilds.

Dzięki efektowi lustrzanego odbicia, gracze zawsze będą mieli do dyspozycji minimum 2 Wildy w tym samym czasie. Ponadto, Wildy są symbolami o najwyższej wypłacalności i mogą wygrać Crystal Mirror Dużą wygraną 500x stawkę, jeśli Lady Luck wyprodukuje ich pełny ekran.

Z domyślnym zakładem 2.00 monet, zarówno tryb na prawdziwe pieniądze, jak i darmowa gra Crystal Mirror Free Play pozwalają graczom na dostosowanie strategii zakładów. Ta ostatnia pozwala także na wykorzystanie wszystkich monet demo i nauczenie się jak wygrać inwestując od 0,10 do 20 monet na rękę.

Fakty o grze

data wydania 20-08-2022
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zamiast zwykłego minimum 3 Scatter’ów, tryb Free Spins Crystal Mirror rozpoczyna się po wylądowaniu 4 lub 6 Scatter’ów. Odpowiednio, gracze otrzymają 10 lub 15 dodatkowych gier. W czasie trwania tej funkcji Nudged Wilds może wypełnić całe bębny i pozostać na swoich miejscach do końca gry. Główną różnicą pomiędzy tym trybem bonusowym Crystal Mirror a zwykłymi grami jest fakt, że Sticky Wilds znikają dopiero po finałach rundy.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Crystal Mirror, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Crystal Mirror?

Recencja Crystal Mirror pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP na poziomie 95,76%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na dużą zmienność.

Końcowe pomysły na temat Crystal Mirror

Tryb zsynchronizowanych bębnów wytwarzający do 5240x stawkę jest szczytem szczeliny Crystal Mirror. Jest to interesująca gra, w której gracze mogą skorzystać z trybu wzmocnionych obrotów dodatkowych. Generalnie, gry w tej niszy są zalecane dla młodszej publiczności, ale zawsze możemy znaleźć kilka łatwych oldsterów szukających takiej rozrywki.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier