Syncronite Splitz
Release 11 dni temu
Syncronite Splitz Screenshot
11 dni temu

Syncronite Splitz

O Syncronite Splitz

Ten slot w stylu art-deco wprowadza graczy w zupełnie nowy mechanizm Splitz, innowacyjną funkcję, która daje Syncronite Splitz slot online naprawdę imponujący potencjał wygrywania. Od programistów Yggdrasil, ten slot łączy w sobie unikalny design z dużą ilością emocji i ekscytującą nowością. Możesz poznać wszystkie szczegóły, w tym jak grać i maksymalny jackpot w naszej pełnej recenzji Syncronite Splitz slotu poniżej.

Syncronite Splitz Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Slot wideo Syncronite Splitz jest ustawiony na sześć bębnów i trzy rzędy, gra zaczyna się od 729 sposobów na wygraną, ale to może wzrosnąć do maksymalnie 21.168. Wygrywa się, gdy pasujące symbole wylądują na sąsiednich bębnach.
Zanim rozpoczniesz grę, musisz najpierw wybrać stawkę za obrót, Opcje są ustawione pomiędzy €0.10 a €20, a po wybraniu stawki, jesteś gotowy do rozpoczęcia gry. Naciśnij przycisk „play” lub wybierz opcję „autoplay”, aby rozpocząć obracanie bębnów.
Podczas obracania bębnów, istnieje kilka różnych symboli, na które musisz uważać. Na dole tabeli wypłat znajdują się cztery różne żetony w kasynie, każdy reprezentowany przez inny garnitur kart do gry. Do wyższych symboli płatniczych należą kostki do gry, wiśnie, dzwonek wolnościowy i diament. Diament jest oczywiście najwyżej płacącym z nich, co daje dużą wygraną za sześć sztuk.
Każdy obrót, przynajmniej różne bębny w grze zawsze będą się synchronizować, co oznacza, że będą one pasować do siebie i zawierać dokładnie te same symbole. Wszystkie kołowrotki mogą potencjalnie zsynchronizować się w trakcie spinu, co może prowadzić do ogromnej wygranej.
Głównym bonusem w grze Syncronite Splitz jest funkcja Splitz. Symbole Splitz mogą pojawić się w dowolnym momencie gry na zsynchronizowanych bębnach, a jeśli wylądują przynajmniej dwa symbole Splitz, zostaną one rozdzielone do ośmiu razy i zamienią się w jeden losowy symbol. Kiedy to nastąpi, masz niemalże gwarancję dużej wygranej, ponieważ większość siatki zostanie wypełniona jednym konkretnym symbolem.
Nie ma żadnych darmowych obrotów Syncronite Splitz do odblokowania, ale zsynchronizowane bębny i funkcja Splitz mogą prowadzić do imponujących wypłat. Ten slot posiada potencjalny maksymalny jackpot 64.800x twoja stawka, co daje duży potencjał na duże wygrane.

Fakty o grze

data wydania 19-11-2022
Linie wypłat 729
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,296,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Syncronite Splitz nie posiada żadnych typowych cech szczególnych, takich jak dziki, rozproszenie i wolne obroty. Zamiast tego, istnieją zsynchronizowane bębny i symbole Splitz, które mogą zwiększyć liczbę sposobów na wygraną i prowadzić do dużych nagród pieniężnych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Yggdrasil zoptymalizował ten slot do gry mobilnej i możesz cieszyć się grą na wielu różnych urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Syncronite Splitz?

Ta gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Syncronite Splitz

Yggdrasil zawsze wprowadza innowacje i wymyśla nowe sposoby na zabawę i ekscytujące sloty. Syncronite Splitz jest tego doskonałym przykładem i pokazuje wiele unikalnych pomysłów projektowych. Funkcje bonusowe są bardzo zabawne i mogą prowadzić do ogromnych zwycięstw, jeśli masz szczęście. Wypróbuj darmowe demo, aby zobaczyć je dla siebie.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier