Moley Moolah
Release 9 dni temu
Moley Moolah Screenshot
9 dni temu

Moley Moolah

O Moley Moolah

Unearth ukryte skarby z pomocą przyjaznego kreta w slocie online Moley Moolah od deweloperów Yggdrasil. Specjalne funkcje bonusowe są pod ręką, aby zwiększyć emocje podczas kręcenia kołowrotkami i kopania po okolicy odkrywając wielkie zwycięstwa. Odkryj wszystkie szczegóły i dowiedz się, co czeka na Ciebie w naszej recenzji slotów Moley Moolah.

Moley Moolah Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo Moley Moolah jest ustawione na standardowej siatce 5×3 i posiada dziesięć linii płatniczych. Zakres zakładów oferowanych przez Yggdrasil daje graczom możliwość postawienia od 0,25 do 100 euro za obrót. Po rozpoczęciu gry, będziesz próbował wylądować z lewej do prawej strony na liniach wypłat, używając odpowiednich symboli.
Podczas obracania kołowrotkami zwrócisz uwagę na dziewięć regularnych symbol i, które można dopasować i wygrać. Tabela wygranych składa się z królików kart A-J, a także kasków górniczych, narzędzi, kwiatów, skrzatów i logo gry Moley Moolah. Każdy z nich wypłaca inną stawkę, przy czym logo gry wypłaca najwięcej za pięć znaków.
Istnieją również dwa oddzielne symbole bonusowe Moley Moolah, które zwiększają Twoje szanse na wygraną. Pierwszy z nich to standardowy joker, który pojawia się na bębnach i zastępuje wszystkie zwykłe i pomaga tworzyć zwycięskie linie. W losowych miejscach w grze może pojawić się Moley, który pojawi się i zmieni losowe pozycje na bębnach w symbole wild.
Drugim symbolem bonusowym jest scatter, który działa również jako joker. Symbol ten pojawia się tylko na bębnach jeden, trzy i pięć, ale jeśli wylądujesz trzy na jednym obrocie, odblokujesz darmowe obroty Moley Moolah. Tutaj gracze otrzymają dwanaście darmowych spinów i będą musieli zebrać symbole złotych żołędzi. Każdy symbol złotego żołędzia wypełnia metr, który następnie odblokuje dodatkowe zestawy bębnów, zwiększając tym samym potencjał wygranej gry.
Pięć złotych żołędzi uruchamia drugi zestaw, dziesięć odblokowuje trzeci, a czwarty jest aktywowany poprzez zebranie piętnastu żołędzi. Kołowrotki pozostają aktywne do końca rundy bonusowej, po czym następuje ich reset i powrót do normy.

Fakty o grze

data wydania 16-11-2022
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 675,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Moley Moolah zawiera dziki, rozrzucone i swobodne obroty. Podczas rundy darmowych obrotów, gracze mogą odblokować dodatkowe bębny.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Moley Moolah jest zoptymalizowany do gry mobilnej, a do sterowania akcją można użyć ekranu dotykowego.

Jaki jest współczynnik RTP z Moley Moolah?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 95,74%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Moley Moolah

Moley Moolah jest prostą grą online, która nie wprowadza żadnych nowych funkcji ani innowacyjnego wyglądu. Niemniej jednak, gra nadal sprawia wiele radości i odbywa się w stosunkowo wyjątkowym otoczeniu. Gracze z przyjemnością zobaczą, jak Moley pojawia się w grze i nagradza dzikie bonusy, a runda darmowych obrotów może prowadzić do poważnych nagród. Maksymalny jackpot wynosi 6.750x Twoja stawka za chwyty, więc gra jest w stanie wygrać kilka emocjonujących wygranych. Wypróbuj darmowe demo, aby samemu doświadczyć gry i jej funkcji.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier