TNT Tumble
Release 01-04-2020
TNT Tumble Screenshot
01-04-2020

TNT Tumble

O TNT Tumble

Wyposażony w Stacked and Indestructible Wilds w połączeniu z 3 możliwościami wyboru Free Spins, slot wideo TNT Tumble zabiera cię do opuszczonego szybu górniczego, gdzie górnicy oczywiście nie zdołali całkowicie osuszyć źródła złota. Wyprodukowana przez firmę Relax Gaming, 5-bębnowa 7-rzędowa gra oferuje statyczny jackpot w wysokości 5.000 monet. Dowiedz się, jak wygrać tę nagrodę dzięki wskazówkom zebranym w recenzji slotów TNT Tumble.

TNT Tumble Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zarówno w grach cashowych jak i w darmowej grze TNT Tumble, Wildy będą prawdopodobnie generowane w ułożonych na stosie segmentach w każdym rzędzie. Inaczej niż w innych grach, Wildy nie zostaną zniszczone przez zwycięzców. Mimo to, zginą, gdy dotrą do dolnego rzędu.

Gracze będą mieli kolejną korzyść z Wildsa, ponieważ mają najwyższą ocenę wypłaty. Zbierz 7 zapałek na dowolnej poziomej lub pionowej linii, aby zdobyć TNT Tumble Dużą wygraną 5.000 monet, podczas gdy za kombinacje 3, 4, 5 lub 6 danego rodzaju płaci się odpowiednio 50, 100, 250 lub 600 monet.

Czerwone Rubiny są drugim co do wielkości wyborem w ofercie płatniczej od 50 do 1500 monet, po nich znajdują się klejnoty w kolorze żółtym, czerwonym i niebieskim, które płacą od 20 do 1000 monet. Zwykłe i bezbarwne kamienie znajdują się daleko poniżej, dając od 20 do 500 monet dla kombinacji od 3 do 7 rodzaju.

Zasady są dość proste i proste jak na grę Cluster Pays, ale uważasz się za gracza nieszablonowego? NetEnt’s Gods of Gold jest tam, gdzie jest to możliwe, aby wypróbować mechanikę Infinireels i zobaczyć, czy istnieje różnica między tymi dwoma opcjami gry.

Bloki trotylu znajdują się wśród symboli bonusowych TNT Tumble i mogą one zniszczyć nie tylko swoją pozycję, ale także zaangażować każdy inny Blok Ciemnego Kamienia znajdujący się w danym rzędzie.

Wreszcie, Twoja strategia zakładów może polegać na wcześniej zdefiniowanym zakresie, w którym gra przyjmuje zakłady już od 0,10 aż do 100 monet na rękę. Monety demo nie mogą być wypłacone, to na pewno.

Fakty o grze

data wydania 01-04-2020
Linie wypłat 0
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wyczyść wszystkie bloki ciemnego kamienia, a uruchomisz tryb Free Spins TNT Tumble. Zanim kołowrotki zaczną kręcić się za darmo, gracze mogą wybrać preferowany tryb i określić poziom lotności. Mnożniki z dodatkowymi obrotami są najbardziej satysfakcjonujące i zobaczysz specjalne kamienie z mnożnikami 1x, 2x i 3x, lub 1, 2, 3, 5, lub 10 dodatkowych obrotów. Pamiętaj, że jest inny sposób, aby dostać się do tego punktu, ale wbudowana funkcja kupna jest związana z dodatkowymi kosztami.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Relax Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie musisz ściągać aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry TNT Tumble, w którą możesz grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z TNT Tumble?

Rekomendacja dla slotu TNT Tumble pozostaje bliska zatwierdzonemu współczynnikowi RTP 96,11%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat TNT Tumble

Z Lady Luck po swojej stronie i sztuczkami, które wybrałeś z recenzji TNT Tumble, jest szansa na zdobycie do 12278x swojej najwyższej stawki, co sprawia, że gra polecana jest cierpliwym i wytrwałym graczom na wszystkich poziomach doświadczenia.

Kolejne nowe wydania Relax Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry