Dead or Alive 2
Release 24-04-2019
Dead or Alive 2 Screenshot
24-04-2019

Dead or Alive 2

O Dead or Alive 2

Jako sequel hitu gry Dead or Alive z 2009 roku, również z NetEnt, slot wideo Dead or Alive 2 z pewnością będzie wielkim hitem wśród fanów zachodniego gatunku. Podobnie jak w przypadku oryginalnej gry, sequel odbywa się w starym mieście na Dzikim Zachodzie Ameryki. Gra Dead or Alive 2 daje ci szansę dołączenia do szeryfa w tropieniu bandytów i zbieraniu dużych nagród. Wewnątrz odkryjesz mnóstwo bonusów i masz nadzieję na wielkie zwycięstwo! Dowiedz się więcej o grze w naszej recenzji na temat slotów Dead or Alive 2.

Dead or Alive 2 Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra toczy się na typowej pięciorękim, trzyrzędowej siatce. Będziesz mógł dopasować symbole w dziewięciu różnych liniach wypłat. Gra może być rozgrywana od 0,90 € do 1,80 €. Jeśli chcesz zagrać za darmo, możesz wypróbować demo.

Symbole w grze są podobne do tych, które można znaleźć w pierwszej grze, ale z uaktualnioną grafiką. Po pierwsze, są to królewskie karty A-10. Oprócz nich są też wyższe symbole płatnicze, które występują w postaci butów, kapelusza, pistoletu, whiskey i odznaki szeryfa. Odznaki szeryfa są najcenniejsze, a pięć z nich w poprzek linii wypłaty daje 100x stawkę.

Oprócz typowych symboli płatniczych, w Dead or Alive 2 występują także dziki w postaci różnych bandytów. Symbole te pojawiają się w dowolnym miejscu na bębnach i zastąpią inne symbole, pomagając ci wygrywać w lądowaniu. W grze jest pięciu różnych outlawów, a wylądowanie pięciu z nich da Ci jackpota w wysokości 2500x Twojej stawki.

W końcu, tak jak w oryginalnej grze, symbole bonusowe Dead or Alive 2 obejmują symbol scatter. Znaki scatter są reprezentowane przez skrzyżowane rewolwery. Te scattersy odblokowują Dead or Alive 2 darmowe obroty, jeśli trzy lub więcej wyląduje gdziekolwiek na bębnach. Wypłacą się również, jeśli wylądujesz dwa lub więcej.

W grze Free Spins, runda bonusowa może odbywać się w jednej z trzech różnych lokalizacji. W każdej z tych lokalizacji otrzymasz dwanaście darmowych obrotów. Wszystkie wygrane podczas rundy bonusowej są mnożone przez dwa, a jokery działają jak lepkie jokery. Wylądowanie wielu jokerów na tym samym bębnie spowoduje dodanie dodatkowych mnożników, a jeśli jeden lub więcej jokerów pojawi się na każdym z bębnów, otrzymasz pięć kolejnych obrotów.

Fakty o grze

data wydania 24-04-2019
Linie wypłat 9
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 111,111
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W grze pojawiają się dziki, rozrzucone i darmowe obroty. Podczas darmowych obrotów, masz 2x mnożnik plus lepkie dziki. Wylądowanie wielu jokerów na jednym bębnie spowoduje również dodanie dodatkowych mnożników. Dodatkowe darmowe obroty są przyznawane za lądowanie dzika na każdym bębnie.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gniazdo Dead or Alive 2 jest zoptymalizowane dla wszystkich urządzeń, w tym telefonów komórkowych i tabletów. Nie ma potrzeby pobierania pliku .apk.

Jaki jest współczynnik RTP z Dead or Alive 2?

NetEnt podaje, że gniazdo wideo ma szybkość transmisji RTP 96,82%.

Końcowe pomysły na temat Dead or Alive 2

Jeśli byłeś wielkim fanem oryginalnego slotu wideo Dead or Alive, to bez wątpienia pokochasz tę grę. Wszystko, co sprawiło, że pierwsza gra była świetna, zostało przywrócone i zaktualizowane. Gra jest naprawdę świetną zabawą i zawsze jest szansa na wielkie zwycięstwa.

Darmowe obroty, lepkie dziki i mnożniki oznaczają mnóstwo emocji, a maksymalny jackpot to potężna 111,111x Twoja stawka. Są godziny zabawy w grze na slocie Dead or Alive 2, a my nie możemy polecić go wystarczająco.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry