9 Lions
Release 05-09-2018
9 Lions Screenshot
05-09-2018

9 Lions

O 9 Lions

Wybierz się w podróż do tajemniczej świątyni poświęconej 9 lewowi. Slot wideo 9 Lions został przywieziony przez deweloperów Wazdana i łączy w sobie azjatycki motyw z unikalną mechaniką gry. Dowiedz się o różnych funkcjach gry i czego możesz się spodziewać w naszej recenzji poświęconej slotowi 9 Lion.

9 Lions Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Slot online nie używa konwencjonalnego formatu gry. Zamiast tego, istnieje dziewięć pojedynczych bębnów ustawionych na siatce 9×3. Zamiast używać linii płatnych, wylądujesz wygrywając mając określoną liczbę symboli w dowolnym miejscu siatki na raz.

Zanim zaczniesz grać w grę 9 Lions, wybierz, ile chciałbyś postawić za jeden obrót. Opcje wahają się od 0,10 € do 100 €. 9 Lions używa różnych symboli dla graczy, aby dopasować. Dostępne są królewskie karty A-10 oraz różne kolorowe kamienie szlachetne, w które wpisano różne zwierzęta. Na koniec, jest też smok i lew.

Symbol smoka jest najniżej opłacanym symbolem w grze, ale jest to jedyny symbol, który wypłaci tylko za trzy w dowolnym miejscu na rolkach. Złoty lew jest najlepiej płatnym symbolem w grze i wypłaci aż do 500x Twojej stawki, jeśli wypełnisz bębny.

Zebranie dziewięciu złotych lwów odblokuje darmowe obroty 9 Lions. Gracze mogą zobaczyć, ile lwów zebrali do tej pory po prawej stronie siatki. Kiedy ta kolekcja się zapełni, zarobisz darmowe obroty i będziesz mógł spróbować zapełnić bębny złotymi lwami, aby uzyskać maksymalny jackpot 1000x Twój zakład.

Druga funkcja bonusowa 9 Lions pochodzi od symbolu smoka. Zbierz trzy smoki z lądujących smoków w środku siatki i możesz wybrać tajemniczą nagrodę. Jackpoty te mogą wynosić od 10x Twojej stawki aż do 1000x Twojej stawki. Gracze muszą wybrać jeden z trzech smoków, który ujawni nagrodę po wybraniu.

Po nie wygrywającym spinu, który zawiera trzy rodzaje symboli, gracze mogą zdecydować się na przytrzymanie tych symboli w miejscu do następnego spinu. Symbole są przytrzymywane automatycznie, ale mogą być usunięte, jeśli wolisz. Trzymanie ich na miejscu da Ci duże szanse na wygranie kolejnego spinu, ponieważ będziesz potrzebował tylko jednego pasującego symbolu.

Fakty o grze

data wydania 05-09-2018
Linie wypłat 9
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

9 Lions nie ma konwencjonalnych funkcji bonusowych, takich jak dzikie lub rozproszone. Zamiast tego, złote lwy będą działać jako rozproszone po zebraniu dziewięciu z nich poprzez lądowanie wygrywa. Dostępna jest także premia do jackpota poprzez wylądowanie smoka w środku siatki.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Wazdan opracował grę, w którą można grać na telefonach komórkowych i tabletach bez problemów.

Jaki jest współczynnik RTP z 9 Lions?

9 Lions ma wskaźnik RTP na poziomie 96,59%. Gracze mogą wybrać, z jaką zmiennością chcą grać.

Końcowe pomysły na temat 9 Lions

9 Lions daje zmianę tempa w stosunku do zwykłych gier slotowych, które można znaleźć online. Unikalne funkcje mogą sprawić, że będzie to trochę mylące dla nowych graczy, ale jeśli masz ochotę spróbować czegoś innego, sprawdź darmowe demo 9 Lions. W ofercie znajduje się kilka ładnych funkcji bonusowych i duże nagrody.

Kolejne nowe wydania Wazdan
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry