Ancient Egypt Classic
Release 31-10-2018
Ancient Egypt Classic Screenshot
31-10-2018

Ancient Egypt Classic

O Ancient Egypt Classic

Slot video Ancient Egypt Classic Pragmatic Play jest doskonałym przykładem slotu video o wysokiej lotności z prostą mechaniką i dużymi wypłatami. W tej grze będziesz szukał zaginionego skarbu w grobowcach Egiptu. Więcej o grze i jej działaniu dowiesz się z naszej recenzji dotyczącej slotów Ancient Egypt Classic.

Ancient Egypt Classic Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Ancient Egypt Classic toczy się na pięciu bębnach i trzech rzędach, w dość typowy sposób. Jest tu dziesięć linii wypłat, więc aby wygrać, musisz dopasować dwa lub więcej symboli do każdej z tych linii. Jeśli grałeś w Book of Dead, ta gra może ci się wydawać znajoma. Większość funkcji i rozgrywki jest inspirowana przez ten slot.

Wybierz zakład przed rozpoczęciem gry, dostępne są opcje od 0,10 € do 50 €. Kiedy zaczniesz obracać, natkniesz się na symbole gry. Należą do nich symbole kart do gry A-10, które znajdują się na dole tabeli wypłat. Aby wygrać, potrzebujesz trzech z nich na jednej linii.

Są też wyższe płacące symbole w postaci Oka Horusa, Ankh, Anubisa i Kleopatry. Kleopatra jest najwyżej płacącym symbolem w grze, wypłacającym imponujące 500x swoją stawkę za pięć na linię. Te symbole premii wypłacają za dwa na linii.

W przeciwieństwie do wielu innych slotów, ten nie jest zbytnio obciążony funkcjami specjalnymi. Jedynym symbolem bonusu Ancient Egypt Classic jest złoty skarabeusz. Działa on jak scatter, a aby odblokować rundę bonusową, musisz wylądować trzy na jednym obrocie.

W starożytnym Egipcie klasyczne wolne obroty są odblokowywane przez rozproszenie. Wszyscy gracze otrzymają dziesięć darmowych spinów. Przed rozpoczęciem rundy bonusowej, symbol zostanie losowo wybrany jako specjalny symbol rozwijający. Ilekroć pojawią się dwa lub trzy z tego symbolu, będzie on się rozszerzał, aby wypełnić całą szpulę.

Slot ma maksymalną wypłatę 5.000x Twojej stawki, co możesz osiągnąć w rundzie darmowych obrotów, jeśli masz szczęście wypełnić bębny rozszerzającą się Kleopatrą.

Fakty o grze

data wydania 31-10-2018
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 50,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Ancient Egypt Classic zawiera rozrzutniki, które odblokowują wolne obroty. Podczas wolnych obrotów, losowo wybrany symbol może się rozszerzyć, aby pokryć cały kołowrotek.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Gra Pragmatyczna zapewniła wszystkim graczom opiekę. Załaduj Ancient Egypt Classic na telefon lub tablet bez problemów.

Jaki jest współczynnik RTP z Ancient Egypt Classic?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,47&. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Ancient Egypt Classic

Jeśli jesteś fanem innych gier, na których opiera się ta gra, Book of Dead lub Book of Ra, na pewno ci się to spodoba. Nie robi to wiele innego niż inne gry, ale udaje mu się przybić, co sprawiło, że te gry są takie zabawne. Prosta rozgrywka i wysokie płacące symbole to nazwa gry i gracze mogą wylądować duże zwycięstwo lub dwa, zwłaszcza jeśli odblokować darmowe obroty. Wypróbuj to sam, grając w darmowe demo.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry