Immortal Romance
Release 05-12-2011
Immortal Romance Screenshot
05-12-2011

Immortal Romance

O Immortal Romance

W przypadku slotu tematycznego dla wampirów z różnicą, slot wideo Immortal Romance jest zachwycającym doświadczeniem. Od deweloperów Microgaming, ten slot ma świetną oprawę wizualną, a nawet historię wsteczną. Gra Immortal Romance zawiera mnóstwo ekscytujących funkcji bonusowych, w tym cztery postacie, z których każda ma swoje unikalne umiejętności. Dowiedz się wszystkich szczegółów i więcej w naszej pełnej recenzji Immortal Romance slotów.

Immortal Romance Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Immortal Romance odbywa się na dość typowej pięciobębnowej, trzyrzędowej siatce. Gra rozgrywa się na tle nastrojowego gotyckiego zamku. Będziesz mógł wybrać swój zakład na jeden obrót, wybierając opcję od jednej do dziesięciu monet. Wartość monet może zostać zmieniona, aby zmienić ilość gotówki, którą stawiasz.

W slocie online Immortal Romance znajdują się imponujące 243 linie płatnicze, dające wiele sposobów na osiągnięcie dużej wygranej. Będziesz musiał dopasować trzy lub więcej symboli na jednej z tych linii. Symbole w grze obejmują zawsze obecne królewskie karty A-9. Wyżej płatne symbole to kawałek pergaminu i dudka, zewnętrzna strona zamku oraz cztery znaki: Bursztyn, Troja, Michał i Sara.

Oczywiście, nie byłoby to zbyt wiele z gry na jednorękiego bandytę bez pewnych symboli bonusowych. Immortal Romance symbole bonusowe to wild i scatter. Jokery zastępują wszelkie płatne symbole w grze, pomagając w osiągnięciu zwycięstwa. Każda wygrana utworzona z jokerami będzie miała również zastosowany 2x mnożnik. W dowolnym momencie gry może zostać uruchomiona funkcja zwana Joker. Powoduje to, że pomiędzy jednym a wszystkimi bębnami pojawiają się jokery, co potencjalnie daje maksymalny jackpot 12.000x swoją stawkę.

Rozrzutniki mają postać lewogłowego kołowrotka i wylądowanie trzech lub więcej w dowolnym miejscu na kołowrotkach odblokuje komorę wirowania. Ta runda bonusowa jest trybem darmowych obrotów Immortal Romance. Liczba otrzymanych darmowych obrotów oraz postać, która będzie Ci towarzyszyć, będzie zależała od tego, ile razy wcześniej odblokowałeś Komorę Obrotów.

Amber daje ci dziesięć darmowych spinów. Wszystkie zwycięstwa w rundzie zostaną pomnożone przez pięć. Troja jest dostępna od piątego uruchomienia rundy bonusowej. Otrzymasz od niego piętnaście darmowych obrotów, a symbole zamienią się losowo w podwójne lub potrójne multiplikatory. Michael jest dostępny od Twojego dziesiątego razu w Komnacie i nagrodzi Cię dwudziestoma darmowymi obrotami. Kolejne wygrane zwiększą Twój multiplikator do 5x z funkcją toczenia bębnów. Wreszcie, Sara jest dostępna od piętnastego razu w Komnacie i nagrodzi Was dwudziestoma pięcioma darmowymi obrotami oraz funkcją dzikiego krzewu winnego. Trzeci kołowrotek losowo zmienia niektóre symbole w dziki.

Fakty o grze

data wydania 05-12-2011
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 72,900
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W grze pojawiają się dziki i rozproszenie. Tryb Free Spins zawiera multiplikatory, rolki i zwiększone dzikich.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Microgaming zadbał o to, aby gra działała sprawnie na telefonach komórkowych i tabletach.

Jaki jest współczynnik RTP z Immortal Romance?

Gra ma współczynnik ant RTP 96,86%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Immortal Romance

Immortal Romance daje graczom fantastyczne doświadczenie, które jest nie tylko świetną zabawą, ale również zawiera ciekawą historię wsteczną i unikalne postacie. Kiedy połączysz wszystkie specjalne funkcje ze wspaniałą grafiką i muzyką, otrzymujesz genialnie wciągającą i wciągającą grę. Immortal Romance to świetna zabawa i można w nią teraz grać za darmo. Sprawdź darmowe demo, aby samemu je przetestować.

Kolejne nowe wydania Microgaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry