Book of Shangri-La
Release 29-08-2022
Book of Shangri-La Screenshot
29-08-2022

Book of Shangri-La

O Book of Shangri-La

Gniazdo online Book of Shangri-La jest nową wersją Skywind Group. Shangri-La była fikcyjną utopią z powieści z 1933 roku, Lost Horizon. Znajdziesz tu spokój, relaks i bogactwo wykraczające poza twoje najśmielsze marzenia. Slot ma wiele ekscytujących funkcji, aby rzeczy ekscytujące, a wszystkie szczegóły można znaleźć w naszej recenzji Book of Shangri-La slot.

Book of Shangri-La Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Book of Shangri-La jest ustawiona na pięć bębnów i trzy rzędy. Jest dziewiętnaście linii wypłat, a jeśli chcesz wygrać, musisz dopasować co najmniej trzy symbole w jednej linii. Zanim odkryjesz tajemnice Shangri-La, musisz wybrać swój zakład spośród dostępnych opcji. Grupa Skywind pozwala wybrać od 0,20 do 200 euro za obrót.
Gdy zaczniesz obracać kołowrotkami, zwrócisz uwagę na jedenaście różnych symboli. Do dyspozycji masz dziewięć symboli regularnych płatności i dwa symbole bonusowe Book of Shangri-La. Regularne symbole składają się z królewskiej karty do gry A-10, znajdującej się na dole tabeli wypłat. Wyżej płatne symbole składają się z jadeitowego smoka, sowy, złotego buddy i bohatera tej historii.
Do specjalnych symboli bonusowych należą sama książka i rozproszenie tajemnic. Symbol Book of Shangri-La działa jak dziki, zastępując jakikolwiek inny symbol płatniczy. Symbol książki wypłaca się również od lewej do prawej lub od prawej do lewej. Tajemniczy symbol „Rozproszenia” odblokowuje darmowe obroty Book of Shangri-La. Do otrzymania dziesięciu darmowych obrotów potrzebne są trzy lub więcej symboli Książki oraz jeden tajemniczy symbol scatter.
Zanim rozpocznie się runda darmowych obrotów, jeden z symboli gry zostanie wybrany losowo. Symbol ten będzie działał jako scatter podczas rundy bonusowej, płacąc za trzy pasujące symbole w dowolnym miejscu na bębnach. Darmowe obroty mogą być uruchamiane w nieskończoność poprzez wylądowanie większej ilości symboli scatter i książek. Maksymalny jackpot jest ustawiony na 5000x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 29-08-2022
Linie wypłat 19
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo Book of Shangri-La zawiera dziki, rozproszenia i swobodne obroty. Podczas rundy darmowych obrotów, symbol jest wybierany losowo do wypłaty jako scatter.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, deweloperzy Skywind Group zoptymalizowali grę dla graczy mobilnych. Możesz zabrać ze sobą doświadczenie Shangri-La, gdziekolwiek jesteś.

Jaki jest współczynnik RTP z Book of Shangri-La?

Ten slot ma wskaźnik RTP 96%. Zmienność jest nieznana.

Końcowe pomysły na temat Book of Shangri-La

Shangri-La może i jest fikcyjną utopią, ale teraz możesz doświadczyć, jak to jest naprawdę, kiedy kręcisz kołowrotkami. Gra jest niewiarygodnie płynna i zabawna, a także posiada kilka miłych funkcji bonusowych, które sprawiają, że wszystko jest interesujące. Podobał nam się slot Book of Shangri-La i wszystko, co miał do zaoferowania, może i Ty. Wypróbujcie go sami, ładując darmowe demo do gry, które jest już dostępne.

Kolejne nowe wydania Skywind
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier