Alice in the Wild
Release 14 dni temu
Alice in the Wild Screenshot
14 dni temu

Alice in the Wild

O Alice in the Wild

Przyłącz się do Alicji na nowoczesną opowieść o klasycznej Alicji w Krainie Czarów. Alice in the Wild Slot online jest udostępniony przez deweloperów Ruby Play. Slot posiada wiele bonusowych funkcji, w tym darmowe obroty, multiplikatory i wiele innych. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej recenzji o slocie Alice in the Wild.

Alice in the Wild Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Alice in the Wild jest ustawiona na pięć bębnów i cztery rzędy. Jest pięćdziesiąt linii płatnych, a aby wygrać, musisz dopasować co najmniej trzy symbole w jednej z tych linii. Zanim jednak zaczniesz kręcić, będziesz musiał ustawić swoją stawkę. Opcje wahają się od minimalnej stawki 0,20 euro do maksymalnej stawki 30 euro. Maksymalny jackpot wynosi 1600x Twoja stawka.
Symbole w slocie video Alice in the Wild składają się z czterech różnych niskich stawek i pięciu wysokich składek. Symbolami niskich stawek są garnitury kart, trefl, pik, serduszka i karo. Wysokopłatne symbole to: kolorowy ptak, gąsienica, biały królik, królowa serc i sama Alicja. Alicja jest najwyżej płacącym zwykłym symbolem, a jeśli wylądujesz pięć na jednej linii, zostaniesz nagrodzony dużą wygraną.
Istnieją również dwa różne symbole bonusowe Alice in the Wild, na które należy zwracać uwagę. Pierwszy z nich to joker. Ma on kształt kota z Cheshire i zastąpi inne symbole na linii. Pływające jokery mogą również pojawić się pod kołowrotkami. Każdy obrót powoduje, że przesuwają się one w górę o jedną pozycję.
Aktywator jest drugim symbolem bonusowym w grze. Aktywuje on darmowe obroty Alice in the Wild, jeśli wyląduje on za pływającym jokerem. Wtedy wszystkie pozycje wokół aktywatora staną się dzikimi. Pływające jokery mogą wtedy dawać trzy różne rodzaje bonusów, mnożnik, wygraną monetę lub darmowe obroty. Liczba pływających jokerów zostanie zwiększona podczas rundy darmowych obrotów.
Darmowe obroty mogą być również reaktywowane podczas rundy bonusowej, a rubinowe monety mogą być zbierane. Za każdym razem, gdy zbierzesz rubinową monetę, zostawi ona dzika na swoim miejscu. Zbierz wystarczającą ilość rubinowych monet, a otrzymasz duże nagrody.

Fakty o grze

data wydania 11-09-2020
Linie wypłat 50
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 48,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Cechy szczególne to free spins, floating wilds, multiplikatory i natychmiastowe wygrane monet.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Ruby Play zoptymalizował grę dla użytkowników mobilnych, co oznacza, że możesz zabrać Alice in the Wild gdziekolwiek jesteś.

Jaki jest współczynnik RTP z Alice in the Wild?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 96,42%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Alice in the Wild

Alice in the Wild to świetnie wyglądająca gra z mnóstwem jasnych kolorów, żywych animacji i unikalnych wzorów. Slot jest również świetną zabawą. Runda darmowych obrotów jest odblokowywana w dość niekonwencjonalny sposób. Ruby Play zdecydował się zrezygnować z używania rozrzuconych elementów dla pływających dzikich zwierząt i aktywatorów. Pomaga to nadać grze wyjątkową przewagę i sprawia, że jest to naprawdę interesujący slot. Wypróbuj grę dla siebie, grając w darmowe demo, które jest już dostępne.

Kolejne nowe wydania RubyPlay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry