Shake Shake Leprechaun
Release 30-08-2020
Shake Shake Leprechaun Screenshot
30-08-2020

Shake Shake Leprechaun

O Shake Shake Leprechaun

Shake Shake Leprechaun Slot online z Ruby Play to najnowszy Slot o tematyce Leprechaun, w którym gracze ścigają się za pulami złota. Leprechaunowie i Irlandczycy mają mieć szczęście, dlatego też jest tam tak wiele różnych automatów do gry w Leprechaun. Dowiedz się więcej szczegółów na temat gry w naszej recenzji Shake Shake Leprechaun.

Shake Shake Leprechaun Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Shake Shake Leprechaun to pięciobębnowy, czterorzędowy slot z łącznie pięćdziesięcioma stałymi liniami płatniczymi. Przez cały czas gry, będziesz zbierać symbole i szczęśliwe monety mam nadzieję na dużą wygraną. Zanim jednak zaczniesz swoją przygodę, będziesz musiał wybrać zakład. Opcje wahają się od 0,20 € do 30 €.
Po wybraniu zakładu, można nacisnąć przycisk spin lub ustawić autoplay, aby rozpocząć spinning. W trakcie obrotu bębnów będziesz chciał wylądować trzy lub więcej pasujących symboli na jednej z pięćdziesięciu linii wypłat.
Istnieje w sumie dziesięć regularnych symboli płatniczych i trzy symbole bonusowe Shake Shake Leprechaun, na które należy uważać. Regularne symbole składają się z królewskiej karty A-J oraz różnych przedmiotów, które możesz skojarzyć z Leprechaunem. Są to czterolistne koniczyny, harfy celtyckie, buty Leprechauna, jego kapelusz i studnia. Na koniec, jest też sam Leprechaun, najwyżej opłacany symbol w grze.
Symbole bonusowe składają się z dzikich, rozproszenia i monet. Joker to garnek złota, który pojawi się w dowolnym miejscu na bębnach i pomoże Ci uformować wygraną, zastępując dowolny zwykły symbol. Wylądowanie pięciu jokerów na jednej linii spowoduje wypłatę po najwyższej stawce w grze.
Rozproszenie jest symbolem gorączki runicznej i odblokuje rundę bonusową gorączki runicznej, jeśli wylądujesz trzy lub więcej na jednym obrocie. Dostępna jest również funkcja bonusu Shake the Rainbow, która aktywuje się losowo. Monety spadają na bębny i działają jak dziki. Monety mogą również przyznać nagrodę w wysokości do 100x stawka lub do 100 Shake Shake Leprechaun darmowych obrotów.

Fakty o grze

data wydania 30-08-2020
Linie wypłat 50
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 15,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Shake Shake Leprechaun gniazdo wideo zawiera dziki, rozproszony i inne. Wolne obroty są odblokowywane losowo przez monety. Monety są również dzikie i mogą przyznawać duże wygrane.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra została zoptymalizowana dla użytkowników telefonów komórkowych, aby mogli się nią cieszyć. Funkcja rainbow shake zawiera nawet specjalną funkcję dla użytkowników telefonów komórkowych. Potrząśnij telefonem, aby monety spadły na bębny.

Jaki jest współczynnik RTP z Shake Shake Leprechaun?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,48%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Shake Shake Leprechaun

Nawet jeśli możesz być zmęczony sloty tematyczne Leprechaun, Shake Shake Leprechaun nadal udaje ci się być przyjemnym. Funkcje bonusu są dość unikalne, a jeśli grasz na komórce, będziesz mógł potrząsnąć telefonem, aby wyzwolić monety, które spadną na bębny. Dostępne są darmowe obroty i duże, płatne automaty do gry i maksymalny jackpot 500x twoja stawka. Jeśli nadal nie jesteś pewien, czy jest to gra dla Ciebie, sprawdź darmowe demo, które jest teraz dostępne.

Kolejne nowe wydania RubyPlay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry