Wolf Haven
Release 30-08-2020
Wolf Haven Screenshot
30-08-2020

Wolf Haven

O Wolf Haven

Dołącz do wolfpacka w slocie online Wolf Haven od deweloperów Ruby Play. Ta gra zabiera Cię do dziczy Ameryki Północnej, aby znaleźć różne zwierzęta związane z kontynentem. Istnieje również wiele wspaniałych funkcji bonusowych i nagród do odkrycia. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Wolf Haven slotu.

Wolf Haven Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo jest ustawione na pięć bębnów i trzy rzędy. Gra posiada 243 sposoby na wygraną, a do wylądowania potrzebne są tylko trzy lub więcej pasujących symboli na sąsiednich bębnach. Aby zagrać, wystarczy nacisnąć spin lub ustawić funkcję autoplay.
Przed tym wszystkim musisz jednak wybrać swój zakład. Opcje zakładów wahają się od minimum 0,20 € do maksimum 100 €. Ustaw swoją stawkę na spin, a następnie możesz obracać bębny, aby wygrać.
W grze znajduje się dziewięć regularnych symboli, każdy z motywem północnoamerykańskich Indian lub zwierząt. Na dole tabeli wypłat znajdują się pióra, biżuteria i nadruk na łapce. W dalszej części stołu znajduje się łowca snów, totem i maska. Potem łysole orły, niedźwiedzie grizzly i wilki. Symbol wilka jest najwyższą opłatą spośród zwykłych symboli. Wyląduj pięć z nich na jednej linii, a zarobisz dużą wygraną.
To nie wszystko, oczywiście, są też trzy różne symbole bonusowe Wolf Haven do odkrycia. Pierwszym z nich jest joker, który występuje w postaci pełni księżyca. Jokery pojawiają się na wszystkich oprócz pierwszego kołowrotka i zastąpią każdy zwykły symbol.
Rozproszenie jest kluczem do odblokowania wolnych obrotów Wolf Haven. Wylądowanie trzech z nich w dowolnym miejscu na kołowrotku wypłaci Ci wypłatę i nagrodzi Cię grą picking game. Tutaj wybierzesz jedną z trzech ukrytych opcji, aby ujawnić rundę bonusową. Możesz otrzymać dziesięć darmowych obrotów lub dziesięć darmowych obrotów z usuniętymi dwoma słabo płatnymi symbolami. Ostatni bonus zostanie przyznany w postaci dziesięciu darmowych obrotów z usuniętymi czterema słabo płatnymi symbolami. Podczas rundy bonusowej zbierz kolejne trzy scattery, aby otrzymać dziesięć kolejnych darmowych obrotów.
Runda darmowych obrotów wprowadza również rubinową monetę, która może zostać zebrana w celu wypłaty dużych wygranych. Na koniec znajduje się krwawo-czerwony księżyc, aktywator. Symbol ten pojawia się tylko na piątym bębnie, a gdy wyzwoli on wygraną, spowoduje dodanie dodatkowych jokerów do bębnów.

Fakty o grze

data wydania 30-08-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 135,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra Wolf Haven zawiera dziki, rozproszenie, darmowe obroty i dziki aktywator, który dodaje losowe dziki do bębnów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, deweloper Ruby Play zbudował grę tak, aby można było w nią grać na wszystkich urządzeniach, w tym telefonach komórkowych.

Jaki jest współczynnik RTP z Wolf Haven?

Ten slot ma wskaźnik RTP na poziomie 96,49%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Wolf Haven

Ogólnie rzecz biorąc, Wilk jest naprawdę bardzo zabawny. Podobał nam się temat i ogólny design gry, który był dość oryginalny i wyjątkowy. Jest też wiele ciekawych bonusów z symbolami takimi jak dziki aktywator dodający emocji. Gra jest świetną zabawą, a jeśli chcesz spróbować samemu, możesz zagrać w darmowe demo.

Kolejne nowe wydania RubyPlay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry