Rabbithole Riches
Release 08-10-2020
Rabbithole Riches Screenshot
08-10-2020

Rabbithole Riches

O Rabbithole Riches

Wiecznie zielona historia Alicji w Krainie Czarów ożywa dzięki slotowi online Rabbithole Riches Play'n Go, w którym gracze będą mogli skorzystać z 4 unikalnych trybów Free Spins. Dzięki wyzwalaczowi Frequent Bonus oraz Rabbit Hole Bonus, gra wyposażona jest również w grafikę fantasy i dźwięk. Więcej informacji znajdziesz w recenzji Rabbithole Riches dotyczącej slotów.

Rabbithole Riches Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówiąc o rozgrywce, musimy rozpocząć tutorial Rabbithole Riches od kilku podstaw, które powinny pomóc w zdefiniowaniu strategii zakładów i skrócić drogę do tabeli wygranych. Zasadniczo, jest to 5-bębnowa gra 3 rzędowa z 5 stałymi liniami wypłat, składająca się z 4 wysokopłatnych i 4 symboli Queen’s Army o innej wartości wypłaty.

Gracze mogą również wziąć kilka standardowych Wildów, aby ukończyć linię wypłat, podczas gdy Scatterters zawsze prowadzą do gier bonusowych Rabbithole Riches. Zbierz 3 Scattersy, aby wyzwolić wsady dodatkowych spinów, w których gracze mają do wyboru funkcje darmowych spinów przyznawanych przez króliczą dziurę, ponieważ każdy z nich jest powiązany z pasującym modyfikatorem bębnów.

W Tea Party Pick Bonus, gra rozpoczyna się od 1 darmowego spinu i wysoko płatnych ikon rozłożonych na całym zestawie kołowrotków. Po zakończeniu spinu, gracze otrzymują 4 filiżanki do wyboru i ujawniają natychmiastową nagrodę pieniężną oraz biorą 2x, 4x, 6x lub 8x całkowity zakład.

Jeden darmowy spin jest również przyznawany w funkcji Cheshire Cat Re-Spins, podczas której Cheshire Cat Wild jest aktywny i gwarantuje wygraną. Każdy zwycięski spin posiada dodatkowy respin, podczas gdy funkcja kończy się, gdy nie ma już zwycięzców. Praktycznie, liczba re-spinów jest nieograniczona i działa tak samo jak nieograniczona liczba bezpłatnych spinów w slocie Gems of Egypt Connecta Ways .

Z drugiej strony, Tower Power Free Spins posiada 7 darmowych gier, a także aktywną czerwoną i białą Tower Wilds. Wybierz swoją ulubioną z nich i spróbuj zebrać jak najwięcej wież. Jeśli Twoja Tower zbiera najwięcej na koniec, wtedy zostanie zastosowany mnożnik 2x. Ponownie, nieograniczone darmowe gry prowadzą do Rabbithole Riches Dużej wygranej.

W funkcji ” Queen’s Army ” otrzymasz 8 wirów i „Queen Wild” zamiast „Standard Wild”. Każdy scatter generuje +3 dodatkowe obroty, a wygrana na linii płatniczej zwiększa mnożnik o +1.

Fakty o grze

data wydania 08-10-2020
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra opiera się na 4 rodzajach Rabbithole Riches Free Spins wyzwalanych przez Green, Blue, Yellow i Red Rabbit Hole. Odpowiednio, dostaniesz Tea Party Pick Bonus, Cheshire Cat Re-Spins, Tower Power Free Spins i Queen’s Army Free Spins sposób ściśle opracowany powyżej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Play’n Go za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie musisz pobierać aplikacji na iPhone’a ani pliku Android .apk do gry Rabbithole Riches, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Rabbithole Riches?

W recenzji Rabbithole Riches jest mowa o zatwierdzonym współczynniku RTP, a oficjalna informacja od 84,34% do 96,23% mówi o modelu matematycznym o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Rabbithole Riches

Czy znajdę nieograniczone obroty i mnożniki? Tak, oczywiście! Slot Rabbithole Riches ma to wszystko połączone ze znajomymi postaciami z ukochanej bajki. Nie ma ograniczeń co do wysokości wygranej, co sprawia, że gra jest polecana najszerszej publiczności.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry