Emerald King
Release 17 dni temu
Emerald King Screenshot
17 dni temu

Emerald King

O Emerald King

Od deweloperów Pragmatic Play, Emerald King slot online widzi, jak gracze próbują wylądować maksymalny jackpot 20,000x swoją stawkę w domku Emerald Kingleprechaunów. Gra oferuje wiele różnych funkcji i jest bardzo zabawna. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Emerald King slotów.

Emerald King Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Emerald King jest ustawiona na standardowej siatce 5×3 z pięcioma bębnami, trzema rzędami i dwudziestoma liniami płatniczymi. Wygrana jest tak prosta, jak dopasowanie co najmniej trzech symboli gry na jednej z tych linii wypłat.
Zanim jednak zaczniesz kręcić kołowrotkami, musisz wybrać swoją stawkę. Gra Pragmatic Play oferuje opcje zakładów w wysokości od minimum 0,20 € do maksimum 100 € za obrót. Po uruchomieniu tej opcji, naciśnij przycisk play lub wybierz opcję autoodtwarzania, aby rozpocząć grę.
W grze podstawowej dostępnych jest siedem standardowych symboli, z których wszystkie wypłacane są po różnych stawkach. Na dole tabeli wypłat znajdują się wiśnie i winogrona. Wyższe symbole płatnicze składają się z symboli kart do gry K-10. Na górze tabeli wypłat znajduje się sam Leprechaun. Za pięć z nich dostaniesz dużą wygraną w wysokości 25x twoja stawka.
Głównym symbolem premii Emerald King jest pula złota, która działa jak joker. Symbol ten może pojawić się w dowolnym miejscu na bębnach i zastąpi dowolny inny symbol płatny, tworząc szanse na wygraną gdziekolwiek wyląduje. W losowo wybranych miejscach w grze, symbole wild mogą być dodawane do bębnów, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.
W prawym górnym rogu siatki znajduje się mnożnik wygranej, który zwiększy się o jeden w przypadku losowych, nie wygrywających spinów. Mnożnik powróci do wartości 1x, gdy zostanie zastosowany do wygranej. Zmiana zakładu spowoduje również powrót mnożnika do 1x, chociaż Twój postęp jest zapisany na tej oryginalnej stawce.
Nie ma żadnych wolnych obrotów Emerald King, ale funkcja mini-slot może wyzwalać w przypadkowych punktach. Tło każdego z bębnów może zmienić kolor na zielony w sposób losowy, a jeśli gracz ma pięć zielonych bębnów, odblokuje on tę rundę bonusową. W tym przypadku gracze otrzymają 2x wypłatę, a po rolkach pojawi się do piętnastu mini automatów. Każdy z automatów rozkręca się i wypłaca nagrody, aż do momentu, gdy nie ma już wygranych.

Fakty o grze

data wydania 08-10-2022
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,000,000
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Emerald King Video slot zawiera jokery, multiplikatory wygranych i specjalną rundę bonusową.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Pragmatic Play zawsze optymalizuje swoje sloty do gry mobilnej i ta gra nie jest inna. Możesz cieszyć się grą na telefonie komórkowym, tablecie i PC.

Jaki jest współczynnik RTP z Emerald King?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 96,51%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Emerald King

Emerald King to ciekawy slot z naprawdę unikalną funkcją w grze na mini sloty. Chociaż nie ma darmowych spinów do odblokowania, to nie powinno to odstraszać graczy, ponieważ potencjał wygranej jest tu wciąż bardzo duży. Jeśli uda Ci się połączyć mnożniki wygranych z symbolami wysokich wygranych, otrzymasz ogromną pulę potencjalnych wygranych. Przetestuj grę samodzielnie, grając w darmowe demo, które jest już dostępne.

Kolejne nowe wydania Pragmatic Play
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier